Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez már milyen? Tiszteletlenség...

Ez már milyen? Tiszteletlenség velem szemben?

Figyelt kérdés
Közeleg egy házibuli a héten egy havernál. Szokás szerint azok vannak jelen akik szoktak, a baráti társaság. A gondok ott kezdődtek, hogy megtudtam hogy a buli szervezője olyat is meghívott akiket eddig nem invitált közös bulizásra, ráadásul haragban vagyok a + 3 meghívottakkal. A poén benne az, hogy a baráti társaság tudja , hogy mi a helyzet. Közlöm, hogy nincsenek ők sem baráti viszonyban egymással, semlegesek. Ez rám nézve tiszteletlenség. Mit csináljak? szóvá tegyem a dolgot, elmenjek e vagy ne: Ez a kialakult helyzet tiszteletlenség rám nézve? Mi ennek az oka hogy ezt csinálják velem?

2015. szept. 25. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tiszteletlenség, próbáld meg kideríteni az okát!

Mi az az Enemy Territory?

2015. szept. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igazából a házigazda azt hiv meg akit akar nem? Az én ballagásomon részt vett a tesóm csaja meg az exe is. Mert nekünk barátunk lett a csaj, tesómat nem zavarta, csak a mostani csajt. Semmi konfrontáció nem volt belőle.
2015. szept. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tedd magad túl rajtuk. Biztosan volt valami jó oka a házigazdának, h öket is meghívta, még így is. Esetleg ezt megtudakolnám, de tárgyilagos maradnék.

Abuliban meg lesznak olyanok, akikkel joban vagy, azokkal törödj, a +3mal meg nem kötelező bratyizni.

2015. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a házigazdának vannak olyan haverjai akik neked nem a haverjaid az egyáltalán nem tiszteletlen... Te vagy a tiszteletlen, ha beleszólsz kit hívhat meg a házigazda...
2015. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Utolsó válaszolnak ismét közlöm, hogy nincsenek ők sem baráti viszonyban egymással, semlegesek. Így szerintem jogosan gondolkodtam el azon, hogy ez tiszteletlenség, szemétség és nem baráthoz méltó viselkedés, mert tudatában vannak annak, hogy úgy nem igen lesz kedvem elmenni a házibuliba.

2015. szept. 25. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Tiszteletlen.(biztos megérdemled).
2015. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Örülök, hogy vannak még ilyen emberek akik egyből levonnak egy hülye következtetést, úgy, hogy nem tudja az előzményeket, ez a kijelentés (biztos megérdemled) téged minősít le, megérdemled a tapsot!:)
2015. szept. 25. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj míg mehetsz bulizni.
2015. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!