Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most velem van a baj vagy...

Most velem van a baj vagy tényleg nem volt igazi barát?

Figyelt kérdés
A régi osztályomból volt egy lány akivel nagyon jóban vagyok/voltam , de a ballagás óta nem is találkoztam vele . Facebookon is sokszor írtam rá , kerestem őt de valamiért sosem ért rá , de ő sosem ír magától rám . Pedig fél éve még nagyon jól elvoltunk , rengeteget hülyültünk és nevettünk egy csomó helyre mentünk közösen . A nyáron 1 nap se volt jó neki amit mondtam .Midig le akart rázni. Most akkor belőlem lett elege vagy tényleg ennyire rossz barát .14L
2015. okt. 1. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyire rossz barát...
2015. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mikor eggyütt voltunk nem mutatta jelét hogy zavarom vagy idegesítem .
2015. okt. 1. 21:46
 3/11 A kérdező kommentje:
De nekem ez rosszul esik hogy nem is érdekli hogy vagyok élek e még
2015. okt. 1. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:

hát ezek szerint nem igazán van meg a kölcsönös érdeklődés egymás iránt. :( ami furcsa mert eddig megvolt :D

ha összefuttok megkérdezheted tőle, hogy mondja el nyugodtan mi a problémája, ha egyáltalán van. így legalább fény derül mindenre.

2015. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
gimibe más suliba fogtok járni, vagy más osztályba?
2015. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ő nem ír, te ne alázd meg azzal magad, hogy keresed...pár hétig oké, hátha valami baja van magával, de ez már sok.


Amikor uantkozik, persze, hogy elcseveg veled és nem mutatja, hogy idegesíted

2015. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ennyire rossz barát... Felejtsd el őt. Ez nehéz lesz de akkor is. Keress ujj barátokat ő meg le van ......! Ne barátkozz vele tovább.
2015. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Veled nincs baj. Ilyen emberekkel nem szabad foglalkozni tovább. Nekem a te korodban a legjobb baratnom azt mondta ev vegen, hogy bar ugyanabba a kozepiskolaba vettek fol minket o nem szeretne mar olyan szorosan egyutt lenni velem. A szulei kertek ezt tole. (O legalabbis ezt mondta.)

Soha tobbet nem kerstem es a kozepiskolaban se foglalkoztam vele. Nem ertettem es bantott amit mondott, de annyit felfogtam az a lany nekem tobbet nem baratom.

A te baratod se barat mar, csak o nem volt ilyen egyenes, hogy kimondja hagyd beken.

Talalsz jobbat! Es az emberek, majd te is, valtoznak...talan jobb lesz igy neked, csak még nem tudod!:-)

2015. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes egy dolog ez. Most milyen sok itt a hasonló kérdés. Velem is volt hasonló. Nem akarom elkiabálni, de nálam bejött, hogy nem zaklattam az illetőt egy ideig (illetve leírtam neki, hogy bocs a sok zaklatásért), és békén hagytam. És utána csak jelentős idő múlva kerestem, aztán már maga keresett engem. Hagyj neki időt, lehet, hogy elege van abból, hogy állandóan írogatsz neki.
2015. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az előző kommenteket, de egyet jól jegyezz meg, ami életed végéig követni fog:

Egy barátság két emberen múlik!!!!


Nekem általános utolsó évében, ballagáson a legjobb barátnőmmel úgy váltunk el hogy keressük egymást. Az első hónapban nem kerestem mert tudtam hogy a mamájához megy majd vidékre. Utána egy rendezvényen találkoztunk, ahol odamentem hozzá és nem köszönt és nem is szólt hozzám. Akkor kibuktam. Ő is kereshetett volna ha ennyire volt joga megsértődni. Furcsa egyébként az általános iskolai barátságok. Sőt a még korábbiak is. Egy gyerekkori bnőmmel mai napig tartjuk a kapcsolatot akkor amikor eszünkbe jut a másik. Nem azt jelenti, hogy nem fontos nekem, csupán lettek új barátaim mások, más lett az értékrendem, máshova fejlődünk stb. de ugyanúgy érdekel mindkettőnket h mi van a másikkal. A legjobb barátnőd, aki akkor volt, már soha nem lesz az. Ha hagyod hogy még jobban megalázzon (mert ezzel azt csinálja igazából, mert nem meri azt mondani a szemedbe, hogy van jobb dolga is vagy érdekesebb emberek vannak körülötte, újak) akkor nem sajnállak. Még próbálkozhatsz, de hiába. Inkább hagyd rá. Lépj túl. Lesznek új barátnőid új emberek az életedben. Nem kell haragban elválni, maradhat jó viszony, de sosem lesz olyan mint régen. Ezt jobb ha elfogadod és nem agyalsz rajta. Ne hibáztasd magad. ez nem a te hibád és tulajdonképpen az őve sem. Az ő hibája egyedül az, hogy nem meri neked szemtől szembe mondani h már talált más újat. Ezt ne is hányd a szemére. Kár lenne. Ne keresd és majd észreveszi magát. vagy nem. mindegy is. Néha szelektálni kell az embereket. Tudod, aki keresni akar, akit érdekelsz, úgyis megoldja hogy találkozzon veled vagy megtaláljon. Igen, van hogy félre kell tenni a büszkeséget, de az egy másik történet.

Remélem tudtam segíteni. Csak gondolkodj és ésszel cselekedj.

2015. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!