Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm?

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem rég összejöttem megint az exemmel. Az egyik barátnőmnek ez nem tetszik, azóta nem ír és hanyagol. Régen se tetszett neki, hogy együtt vagyunk. Anno elvileg neki is tetszett de a srác engem akart. Akkor is összevesztünk, egyébként meg mindig az tetszett meg neki akivel én voltam és úgy akar kinézni mint én, a haját is úgy csiálta meg... Most is sok csúnya dolgot összehordott. Mert hogy én ezek után biztos hanyagolni fogom őket és nem járok el bulizni. És ilyen a pasim meg olyan a pasim.. Teljesen rám erőlteti az akaratát amit én utálok. Nem fogom elhanyagolni azért hogy nem megyek bulizni, van más akivel el tud menni szóval nem értem mire ez a reakció.

2015. okt. 3. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Irigy rád biztos, hogy neked minden összejött, amire ő vágyik.
2015. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátnőd. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert csak az életedet mérgezi.
2015. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Irigy. Az én legjobb barátnőmmel 15 év után pont emiatt szakadt meg a kapcsolat. Nekem jobban összejöttek a dolgok anyagilag és irigykedett.
2015. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!