Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne legyek félénk?

Mit tegyek hogy ne legyek félénk?

Figyelt kérdés

Nagyon félénk vagyok kevés barátom van. :( Sokszor eldöntöttem már hogy megváltozok de egyszerűen nem megy.


nem tudom legyőzni a félénkségemet nem tudok viccelődni és komoly vagyok. HOGY TUDNÉK VÁLTOZTATNI


Ilyen vagyok:


-FÉLÉNK

-KOMOLY

-ROSSZ HUMORÚ



Ilyen szeretnék lenni

-MAGABIZTOS BÁTOR

-VIDÁM ÉLÉNK

-ÉS EGY KIS HUMORÉRZÉK SEM ÁRTANA



TEHÁT MIVEL KEZDJEM?? SOK VÁLASZT KÉRLEK



2015. okt. 3. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Békülj ki magaddal. Ha Te elfogadod magad, akkor a hozzáállásod is más lesz, meg a viselkedésed is. Ez halál komoly, úgyhogy fogadd meg.
2015. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és hogy béküljek ki magammal?

Nem tartom magamat elég szépnek talán ez az akadály. mindig nézem más lányok képeit és mondom magamba hogy én sose leszek ilyen. ez a bökkenő :(

2015. okt. 3. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Mutatnál képet magadról privátban?
2015. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne is akarj olyan lenni, mint más. Magadból hozd ki a legjobbat. Önismeret a kulcsszó. Segítettem? :)
2015. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz képet?
2015. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem szeretnék képet küldeni legyen elég anyi hogy lány vagyok és 15 éves.. ) A külsöm átlagos nem duci és nem sovány. hajam vállig érő...


Tehát nekem az a gond hogy ha suliba vagyok nem tudok ugy elbeszélgetni senkivel de neten (facebook-o) sokkal nyiltabb vagyok... Ja meg az is a bajom ha jönek ilyen menő csajok meg páwák akkor elbizonytalanodok és nem szolalok meg...

mindenki ugy elvan az osztályban mindenkivel ,RAJTAM KÍVÜL. nem tudok senkihez hozzászolni... mindig egyedül vagyok :( és folyton át gazolnak rajtam léci segitsetek

2015. okt. 3. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáltál már fiúkkal barátkozni? Nem a suli legmenőbb srácával, hanem az átlag srácokkal.


A p-csa csajok irigykedni fognak ha azt látják hogy bármilyen fiú odamegy hozzád beszélgetni!

2015. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás szerintem egy pszichológus lenne. Nagyon nagy dolog hogy belátod, elismered és főleg hogy le is tudod írni hogy mi szeretnél lenni. Ez egy hatásos pszichológia módszer a személyiség változtatásban; viszont továbbra is úgy gondolom egy szakember sokat segíthetne!
2015. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!