Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a lány? (18/f)

Figyelt kérdés
van egy lány, 16 éves. idén jött át abba a gimibe ahova járok de mi egyszer már találkoztunk ezelőtt pár éve. felismert amikor idejött és elkezdtünk beszélgetni, tök jó fej volt, minden szünetben odajött hozzám hülyülni és kereste a társaságom. pár napja pedig csak napi egyszer rámköszön, ha meglátja hogy arra megyek elnéz, és szerintem direkt más úton ment haza hogy ne fussunk össze. és tudom hogy ez nem számít, de még a képemet sem lájkolta amit hétvégén kiraktam, pedig eddig minden képemet lájkolta. mindkettőnknek van párja és csak barátként közeledtünk a másikhoz,de tök jól elvoltunk, és nem értem most mi lehet a baja?

2015. okt. 6. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Valoszinü a parja feltekeny es ezert kerül.
2015. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a párja tud rólam mert sosincs ott amikor odajön hozzám beszélgetni és nem az egész szüneteket töltjük együtt, csak pár percet szünetenként :/
2015. okt. 6. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Idén ment át a te gimidbe. Valószínűleg csak téged ismert, te barátkoztál vele. De 2 hónap alatt tudott barátokat szerezni a saját osztályából és neméből így valószínűleg most velük lóg. Te meg háttérbe szorulhattál.

Erre tudok gondolni.

2015. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!