Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lesz jó ember valaki?

Mitől lesz jó ember valaki?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy...mitől lesz valaki olyan ember, akihez szívesen fordulnak ha baj van, vagy kérnek tőle tanácsot, stb...

Szeretek segíteni másoknak, sok embernek szoktam, de nem tartom magam jó embernek. Ti hogy definiálnátok azt hogy jó ember valaki ?


17/F



2015. okt. 6. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A jó relatív fogalom. Mindenkinek más a jó. Én leginkább arra törekszem, hogy olyan emberré váljak, aki a lehető legközelebb áll a saját "jó"- képéhez.

Neked is meg kell találnod, hogy mi lenne az, amitől te magadat jó embernek tartanád és az alapján cselekedni. Az tesz majd téged boldoggá.

2015. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem mindez boldoggá tesz, csak gondoltam vannak olyan közös vonások az emberekben, akit mindenki jónak gondol, stb.
2015. okt. 6. 22:32
 3/3 anonim válasza:
Ez az en velemenyem es tapasztalatom, de ha van egeszseges onbizalmad, es elfogadod, szereted magad, akkor tudsz jol banni onmagaddal, jol vezetni az eleted, es a masokkal valo kapcsolatod is ezek szerint alakul. Te nem akarsz megbantani senkit, de a magabiztossagod miatt te se hagyod hogy teged bantsanak, es igy egesz jol mukodik szerintem.
2015. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!