Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igazam van?

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom (már majdnem15éve) annyira felcsesz. Van egy idióta barátja mar 1eve akivel állandóan veszekednek de azert nem szakitanak. Baratnom állandóan szomorú miatta meg mindig bőg. De nem is ez a lényeg, nem ez a probléma, nem érdekel mit szenvednek már egyutt. Csak hogy mióta egyutt vannak engem sose keres mert mindig egyutt vannak. Ha párszor ejti a pasija akkor keres fel mert mast nemtud mas barátai nincsenek és ilyenkor en mindig lemondom minden programom hogy végre mar talalkozhassunk. De o állandóan kiakad rám ha nem válaszolok 10masodpercen belül az uzeneteire vagy éppen olyan programom van amit nem tudok lemondani, mindig en vagyok a szar. Szerintetek igaz barát egyaltalan már? Bocsi hosszú lett. 17/l
2015. okt. 10. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

most komolyan feltettél egy ilyen kérdést?


miért nem beszéled meg vele?


amúgy azért sír miatta meg minden, mert szereti és nem akarja elveszíteni, téged meg már nem tud, mert 15 éve barátok vagytok és alapból megvan a kapcsolat. rózsaszín köd van a szeme előtt...


de most komolyan? nem tudtok kommunikálni? találkoztok, elmondod, hogy beszélni akarsz vele és felnőttek módjára megoldjátok.

2015. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De annyira elegem van belőle hogy beszélni sincs kedvem. Annyira megváltozott most mar csak azért vagyunk barátnők szerintem mert ez így van.. Legjobb barátnők ovióta es igy szoktuk meg. De en például mar egyaltalan nem élvezem a közös időt vele ha most találkoznánk először még csak szimpik se lennénk egymásnak szerintem.
2015. okt. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!