Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ti szeretitek, ha a...

Lányok! Ti szeretitek, ha a barátaitok, ismerőseitek megölelnek titeket?

Figyelt kérdés
Akár fiú akár lány az ismerős.
2015. okt. 11. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nap fénypontja szokott lenni már csak azért is, mert elég ritkán részesülök ölelésben, pedig sokszor nagyon jól esne.
2015. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mi így szoktunk köszönni a baráti körben, szóval ez megszokott. De egy ölelés szerintem mindig jól esik :)
2015. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. :) Viszont nekem van két lány, akikkel már évek óta jóban vagyok, de nem szeretik ha megölelem őket. Vagy ha hozzájuk érek. akár a karjukhoz..


Ők azt mondják, hogy nem szeretik, ha bárki hozzájuk ér, de kezdem azt hinni, hogy velem van a baj.

2015. okt. 11. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ne legyél már ilyen. És ha nem szeretik, ha TE hozzájuk érsz? Miért akarsz olyan valakit fogdosni, aki nem akarja, hogy fogdosd?
2015. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem akarok fogdosni senkit, csak jó lenne néha megölelni azokat az embereket akikkel elvileg hűűű de nagyon jóban vagyok már évek óta.
2015. okt. 11. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted őket, elfogadod őket olyannak, amilyenek. Öleled azt, aki szereti, békén hagyod azt, aki meg azt akarja. Szerethet attól még sokkal jobban, mint az, aki a nyelvét a füledbe dugja.
2015. okt. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha ölelegetnek idegenek. Ezt úgy értem, hogy barátok, ismerősök nem ismernek annyira azért, hogy így taperoljanak. Egyedül a psaimnak, meg apámnak engedem meg, hogy megöleljen, puszit adjon, s viszont.

Lehet, hogy ők is olyanok mint én, egyszerűen nem szeretem, ha hozzám érnek, vagy ölelgetni akarnak, nem esik jól. Szerencsére legtöbben megkérdezik, mielőtt közelednének és akkor mondom, hogy bocsi de nem.

A pénztárosnak sem érek hozzá a kezéhez, ha adom neki a pénzt. Ez valami fóbia lehet nálam, nem tudom miért van így, de nem szeretem a testi kontaktust "idegenektől".

2015. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az az ölelgetős fajta, de azt, hogy puszi-puszival köszönünk egymásnak megszoktam.


Ölelkezni a pasimmal szoktam csak.

2015. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!