Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is lassan elveszít...

Szerintetek is lassan elveszítem az utolsó pár 'barátomat' is?

Figyelt kérdés

Ötödik osztály óta kialakult egy baráti társaság. Ez négy személyből állt. Az egyik személy hetedik osztály végén elköltözött. Ő volt a legjobb barátom és én is neki, mai napig tartjuk a kapcsolatot és évente párszor találkozunk. A másik kettő pedig mai napig is környezetemben van, annyi különbséggel, hogy középiskolába mikor bekerültünk, az egyik más szakra jelentkezett. A legjobb barátom után ő állt és áll a legközelebb hozzám. Nem voltunk sosem az a menő társaság, inkább népszerűtlenek voltunk. Mikor már csak hárman maradtunk (7. osztály után), hármunk közül én voltam az okosabbik, a magasabbik, az erősebb, lehet nem a legjóképűbb, de inkább irántam érdeklődtek a lányok (gondolom stílusom és frizurám miatt), egyszóval a 'jobbik'. Középiskola kezdetével lassan kezdtek változni a dolgok.. Már nem én voltam a legmagasabb, a magabiztosabb, a jobb stílusú. Rohamosan kezdtek ők fejlődni mellettem. Ők csajoznak, van társasági életük, bulikban táncolnak és engem lassan mindenből kihagynak. Ebből lehet az jön ki, hogy irigy vagyok, ami vagyok is.

Lassan más irányt vettek ők ketten, úgy érzem már nem a régi, én nem vagyok fontos számukra, érdeklődési körünk/világszemléletünk nagyon kezd eltérni. Ez azt jelenti, hogy vége a jó barátságunknak? Én így nem bírok megmaradni mellettük "nagyon jó barátként".. Mit szóltok?



2015. okt. 17. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Az emberek valtoznak. Keress baratokat a Te erdeklodesi korodbol. Menni fog, ne aggodj!
2015. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg ezt velük. Ha tényleg nagyon jó barátok voltatok eddig és bennük is megvolt ez az érzés biztos segítőkészek lesznek, belátják a problémát és megoldást próbálnak keresni. Ha leszarják, kinevetnek akkor soha sem voltak igaz barátaid, csak jól megvoltatok.
2015. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!