Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek a barátságnak végleg vége?

Ennek a barátságnak végleg vége?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom, akit középiskola óta, 6 éve ismerek összejött egy nővel (nem az elsővel!). Korábban hetente, 2 hetente találkoztunk, vagy beszéltünk. De már több, mint 6! hónapja nem keresett. A napokban rám írt, hogy régen találkoztunk, "jó lenne "összefutni egyet". 22 éves felnőtt emberről beszélünk, aki tudatában van a cselekedeteinek.

Én nagy ökörnek érezném magam, ha ezután még találkoznék vele. Úgy gondolom ezt az embert egy életre el kell felejteni. De kikérem a Ti véleményeteket is, mert lehet rosszul mérem fel a helyzetet, esetleg túl szigorú vagyok.

Fontos lenne a véleményetek erről.

Köszönöm.


2015. okt. 17. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ellenkező neműek vagytok?
2015. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem
2015. okt. 17. 16:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Te hányszor kerested a 6 hónap alatt?
2015. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az első 1 hónapban 3-4x,utána hagytam és vártam a reakciót.
2015. okt. 17. 16:53
 5/23 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnak lenni azt jelenti, hogy ezer év sem változtat a viszonyotokon. Onnan tudom, hogy több ilyen barátommal 1 éve nem találkoztam, de nem változott semmi összefutásunkkor.
2015. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez a duma, hogy sz*arják le egymsát a legjobb barátok hetekig, hónapokig, évekig egy nagyon idióta duma.


Ha valakivel nagyon jóban vagyok, akkor szeretném tudni MINIMUM (!) 2 naponta, hogy hogy van és ha időm sincs, akkor is 5 percre felhívni, hogy mi újság, mert sosem lehet tudni, mikor üti ki a másikat egy kamion és nem hallom, látom sohatöbbé.


Akik kis időre eltűnnek és teljesen felszívodnak, majd újra előkerülnek, azok MAX. ismerősök, haverok, "barátok".

2015. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez a duma, hogy sz*arják le egymsát a legjobb barátok hetekig, hónapokig, évekig egy nagyon idióta duma. "


? Régen ha csak egy másik városba látogatott az ember 1, másfél hónapra is eltűnhetett az illető, és ez még csak a kisebb kiruccanás. Az, hogy sokáig nem beszéltek, nem foglalja magába a lesz*rást.

Nem mindenki szorul napi szintű megerősítésre a barátságot illetően.

2015. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nem csinált az illető semmi rosszat, főleg nem ellened, de kislány módjára behisztizel és felrúgnál mindent, csak mert a barátod merészelt pár hónapig a szerelmével foglalkozni... gratulálok az értékrendedhez.
2015. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy ne foglalkozzon vele. De 6 hónapig rám se emelte a telefont, holott előtte ez heti 1-2x megtörtént. Ráadásul én kerestem többször is.

Szerintem ez nem korrekt így.

2015. okt. 17. 19:39
 10/23 anonim ***** válasza:

Azért hallgasd meg, hogy mit mondd majd. Lehet, hogy van magyarázata arra, hogy miért nem keresett. Legalább az esélyt add meg neki, ne lökd el öt magadtól azonnal.

Sok sikert!:)

2015. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!