Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már hogy valaki nagyon...

Volt már hogy valaki nagyon nem volt szimpatikus (első látásra) és még össze is vesztetek, majd mégis barátok lettetek? Hogy történt? Mi kell a barátkozáshoz/kibéküléshez?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,volt.Most ő a férjem :)Szerintem az a titka,hogy nem kell első látásra ítélni.Nyitottnak kell lenni.Mindenkit érhet meglepetés.Bár őt a híre előzte meg,nem a kinézetével volt baj.:)
2015. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak olyan volt hogy valaki nem volt, de rám akaszkodott és csesztetett a hülyeségeivel, így barátkoztam vele egy ideig, amíg már tényleg elegem nem lett belőle annyira, hogy végleg leépítettem.
2015. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik kolléganőm elsőre nem volt szimpi, mert túlságosan harcias természetű volt. Volt is egy kisebb attaktunk, de utána rendeztük, majd elvoltunk egymás mellett. Barátság akkor alakult ki, amikor egy nehéz helyzetben mellette álltam, majd a végén egy nagyon jó ötletet adtam neki, amire hallgatott és úgy néz ki, hogy sikerrel jár vele. Így utólag belegondolva pont, hogy a harciassága volt számomra szimpatikus.

Mi kell a barátkozáshoz? Kompromisszum, megértés.

Mi kell a kibéküléshez? Belátás, hogy hibáztam.

2015. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm elkezdett piszkálni, a többi nevetett rajta, és egy hét alatt ki lettem közösítve. Minden egyes nap szekált mindenért, de tényleg minden dologért - azért is, ami normális és rá is igaz. Majdnem egy évig szívből gyűlöltem, úgy gondoltam, tönkretette az iskolai életem, elkezdtem neki visszaadni, aztán egyszer ketten bent maradtunk a suliban és akkor eltört a mécses. Szépen mindketten elmondtunk mindent, és kellett hozzá egy kis idő, de teljesen kibékültünk. Azóta talán vele a legszorosabb a barátságom. Igazából egyszerűen mindent félre értelmeztünk a másikban, előítéleteket gyártottunk, a cikizésnek is meglett a maga oka (bár inkább ürügy, és ezt ő is bevallotta/megbánta). Szóval tisztázás és megbocsájtás.

Persze ennek az ellentéte is megvan, amikor nem békültünk ki, sőt, nem is ismertük félre a másikat.

2015. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!