Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor lehet észrevenni, hogy...

Mikor lehet észrevenni, hogy egy haver már nem haver, hanem barát?

Figyelt kérdés
Konkrétan milyen jelei vannak? Tudom, az a barát, akire számíthatunk stb., de ez úgy hangzik, mint egy ilyen Facebok-giccs, amiket ott osztanak meg. Konkrétan mitől neveztek valakit barátnak?
2015. okt. 20. 18:50
 1/6 anonim válasza:
Szerintem attól,hogyha pl. éjjel 1kor felhívod,hogy baj van,akkor ő 10 perc alatt nálad van.Vagy ha elmondjátok egymásnak a féltett titkoitakat és nem mondja el egyikőtök sem senkinek.De ez is oda-vissza kell működjön,tehát ha ő felvív téged éjjel 1kor te is 10 perc alatt nála kell legyél..remélem érted mire akarok célozni.:)
2015. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de ezeket már hallottam, és épp azért is kérdezem, mert nem biztos, hogy egyetértek. A legjobb barátaimmal sosem tudunk 10 perc alatt ott lenni egymásnál, földrajzi okokból, mindig szervezést igényel. Amúgy meg nem hívnám fel őket éjjel 1-kor, csak ha éppen elrabolnak, vagy ilyesmi, de amúgy ilyen szerelmi bánat meg hasonlók miatt szerintem bunkóság, és holnap is elég lesz felhívni őket. Az meg, hogy nem mondják el a titkaimat: olyanok titkait is tudom, akik nem a legjobb barátaim, és mégis vagyok olyan intelligens, hogy ne áruljam el. Bár tény, hogy barátról és nem legjobb barátról kérdeztem. Szóval a titok-dolog megállja a helyét végül is.
2015. okt. 21. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy tudtok egymás társaságába elleni, hogy szótlanul ültök egymás mellett és ez senkiben nem okoz feszengést, h "jajj most miylne témát hozzak fel", szóval, ha a kínos csend mint olyan nem létezik.

Ha szívből tudsz örülni a másik sikerének, és érzed, hogy részese akarsz lenni az életének.

Ha úgy viselkedsz az ő jelenlétében ahogy a családod előtt, vagy egyedül.

2015. okt. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez is érdekes válasz. Értem, mit értesz a szótlanul ülés alatt, de szerintem az inkább szerelem. Mármint ilyen összebújásnál tudom elképzelni, mert amúgy miért ülnék szótlanul? De én mondjuk szeretek beszélni. :)


Többit köszi, jöhetnek még.

2015. okt. 21. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én senkit nem hívnék fel éjjel egykor,és nem mondanék el minden titkomat sem...

Mondjuk ha tényleg őszintén tudsz örülni a sikerének, még akkor is,ha neked akkor épp nem jó, az jó jel lehet...

2015. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, én is így vagyok az éjjeli dologgal. A másik az jó példa szerintem, hogy tudsz örülni a sikerének.
2015. okt. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!