Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összejöttem a volt barátjával....

Összejöttem a volt barátjával. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Váratlan dolog volt.

A legjobb barátnőmmel együtt volt a barátom 11 hónapig, majd kiderült ez-az és szakítottak. Én közben a fiúval nagyon jóban lettem, de nem éreztem iránta semmit. Mikor szakítottak, akkor én a barátnőm pártján álltam, de ő a szakítás után elkezdett randizgatni azzal a fiúval, akibe én szerelmes voltam már 3 éve... És inkább őt választotta, mint engem. Szóval megszakadt a barátságunk, elég nehéz időszak volt az nekem és akkor az exével újra jóban lettünk, ez a barátság szeptemberig tartott, majd elmondta, hogy ő többet érez. Én meg akkor kezdtem kibékülni a legjobb barátnőmmel, így elég furcsa volt.

De most együtt vagyunk és nem tudom, hogy ezt hogy mondjam meg a lánynak.

Már nem a legjobb barátnőm és szerintem sosem lesz az... Vannak más barátaim, barátnőim és vele is elvagyok, de azért a bizalom nincs meg és ha bármi van, nem őt hívom. De mégsem szeretném, hogy újra beálljon az a hidegháborús állapot, ami tartott egész évben, mert az nekünk is és a környezetünknek is fárasztó volt.

18L


2015. okt. 20. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel ő már összejött azzal akibe te szerelmes voltál,azaz elvileg tabunak kéne lennie, szerintem nem gáz,hogy te meg összejöttél az exével.

ha hisztizik hát így járt,valószínű okkal szakítottak

2015. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a tré, de a legjobb barát (vagy csak simán jó barát) exével nem jöttem volna össze. Ez egy ilyen íratlan szabály a világban.
2015. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-1, váalszd a pasit nyugodtan. havercsaj miatt nem kell parázni ilyenen.


aztán legyen hidegháború, kit érdekel...eddig is kibírtad, meg talán tovább tanultok, elköltöztök, mindegy lesz a társaság pár év múlva.

2015. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg azért jöttél össze a fiúval, mert szereted, akkor neki, mint egy igaz barátnőnek, meg kéne értenie. Szerintem mondd el neki, hogy mit érzel a fiú iránt, hogy ne higgye azt, hogy csak azért csinálod, hogy őt idegesítsd.
2015. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!