Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert ilyenek? Ez normalis?

Miert ilyenek? Ez normalis?

Figyelt kérdés

Osztalytarsam mult heten lett 17 es rendez egy bulit. Kb a haverjai allitottak ossze kiket hivjon meg es ma meghivta egyik osztalytarsamat is aki az alkoholt hirbol se ismeri meg egy masikat aki nem iszik. Hallottam egyik szunetben hogy az egyik srac ugy beszelt roluk "az nem iszik, ne hivjuk meg"... Aztan meghivtak de engem nem. Ez nagyon rosszul esett, de ok akik mennek probaljak nem emlegetni. Rengeteg pia lesz es szerintem csak azert hivtak meg oket hogy rohogjenek rajtuk...

Ez normalis? Miert nem hibtak meg? Ott beszeltek mellettem es amikor rakerdeztem akkor azt mondta a srac hogy semmi... Miert csinalta ezt?? :(



#fiú #szomorú #ivás #buli #nem meghivas
2015. okt. 22. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek téged...
2015. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem kedvelnek. Ne foglalkozz velük.
2015. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, mi nem vagyunk ők( főleg olyanok nem vunk akik azért nem hívnak meg valakit bulizni, mert nem iszik)

Ő heroinista, hívjuk meg.

Ő nem iszik, ne hívjuk meg.

Ő tud angyalport, hívjuk meg.

Ő vigyáz mások egészségére és testi épségére, ne hívjuk meg.


.

.

.

.

Okay....

2015. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!