Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjobb barátnő...

Elvesztettem a legjobb barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kellene ennyire komolyan vennem, mert rengeteg ember van még akivel barátkozhatok, de nálam ez nem ilyen egyszerű.Elég zárkózott vagyok, nagyon nehezen nyílok meg, emiatt nehezen szerzek barátokat.Konkrétan ő volt az egyetlen ember egész életemben akit igaz barátomnak nevezhetek, olyanok voltunk évekig, mint a testvérek, vele mindent megosztottam, hamarabb tudta hogy mit érzek, mint én.

Csak aztán más iskolába, más társaságba kerültünk, és neki lett egy fiúja.Azt hiszem ekkor kezdtünk szétmenni, megváltozott és hanyagolni kezdett.Ő boldog, sok baráttal és a fiújával, aminek én nagyon örülök, az egyetlen baj az, hogy amíg ő boldog és rózsaszín felhőben él,addig észre se veszi, hogy milyen rosszul érzem magam és milyen magányos vagyok nélküle.Mert hiába próbálok nyitni más emberek felé,valahogy nem akar összejönni a dolog.

Már hónapokkal ezelőtt volt, hogy "összevesztünk", de nem nevezném veszekedésnek, inkább csak annak a pillanatnak, amikor eldöntöttük, hogy járja mindenki a maga útját.Mostmár úgy megyünk el egymás mellett, mint az idegenek... Néha olvasgatom a régi üzeneteinket és visszagondolok azokra az időkre, amikor minden napot együtt töltöttünk és hajnalokig fent voltunk üzengetni, amikor volt mellettem valaki, akire bármikor számíthattam.

Mit tegyek? Van értelme kibékülni így, hogy ennyire megváltozott? Vagy egyszerűen csak próbáljak továbblépni? És azt hogy csináljam?



2015. okt. 26. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább,mert igy csak a lelkedet rombolod, és ne nosztalgiázz, elmult és kész.Majd jön egy másik,de ne keresd benne a régi barátnõdet.
2015. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szivesen pótolnám amennyire lehet.

Ha környezetedben nem felelnek meg emberek, csak probáld meg élni és élvezni életed s légy nyitott új emberek megismerésére amíg elnem tudod dönteni megfelelő-e vagy nem, míg nem találsz megfelelő(ke)t.

Írj ha szeretnél. :))

2015. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, azt hiszem, erre volt szükségem, egy kis bátorításra, hogy ideje továbblépni.Remélem, sikerülni fog:)
2015. okt. 26. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de el tudom képzelni, mit érzel. Én 13 éves koromban vesztettem el az addigi barátnőmet, akivel mindig úgy éreztük, hogy lelki társak vagyunk, mindent megbeszéltünk. Nálunk nem fiúügy miatt ment szét a barátság, hanem elég érthetetlen okból (tényleg mai napig sem értem) a barátnőm elkezdett az apjával járni mindenhová (moziba, fagyizni stb.), ahová előtte együtt jártunk. Az osztálytársaimmal jóban voltam, de ő volt az egyetlen igaz barátnőm. Nagyon nehéz volt ezt elfogadni és túllépni rajta, de az ezt követő évben lett egy olyan barátnőm, akivel a mai napig tart a barátság, már egész pontosan 20 éve! Azután a gimiben szereztem még két barátnőt, akik mind a mai napig megvannak. Te is találni fogsz újakat, hidd el!
2015. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézz vissza és ne bánkódj a múlton, mert annak már vége: és ne nyugtalankodj a jövő miatt, mert az még nem jött el. Éld a jelent, és tedd olyan gyönyörűvé, hogy érdemes legyen emlékezni rá."


Ida Scott Taylor

Író

2015. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen az élet, lépj tovább és kész, ő is megtette. Nyugodtan sajnálhatod amúgy magad, amíg jól esik, de semmire nem mész vele.
2015. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4:Az tényleg furcsa lehetett.De az a lényeg, hogy egymásra találtatok a barátnőddel, remélem én is így járok majd:)

Utolsó:Azért ez kicsit bunkó volt...Feltettem egy kérdést, nem az volt a célom hogy sajnáltassam magam.

2015. okt. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!