Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érttségi után gondolkozom,...

Érttségi után gondolkozom, hogy kimegyek külföldre. ( Anglia) Van-e itt olyan aki csak úgy ismeretlenül belevágna a nagyvilágba? ( netalántán közösen? )

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én így ismeretlenül vágtam bele anno 2011-ben, szintén UK-nak. Lefoglaltam egy hostelt itthonról 4 napra, repjegy, kp és elindultunk a pàrommal. Igaz volt szakma és nyelvtudás, de az első év kőkemény volt így is. Ma már nem biztos hogy újra csinálnám.
2015. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyan 8 éve jöttem ki, 0 nyelvtudás, minimális megtakarítás, 0 ismerős, beugrós irodai munkára.

Nekem az első 5 év volt nagyon kemény, ma már nincsenek különösebb gondjaim.

2015. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is ezt terveztem ennyi idosen, 2 baratnommel a sulibol. Mindent elterveztunk, hova mikor hogyan. Az utolso pillanatban mindketten meggondoltak magukat, h "jaj hat megse" "jaj hat apu nem enged". Egyedul nekivagtam 19 evesen. Az a ket csaj most malomkerek eletet el, boldogtalan es ez latszik is rajtuk. En bejartam a vilagot esabszolut nem bantam meg h nekivagtam egyedul. Bar voltak nehez pillanatok. Sztem itt is az eros fennmarad gyenge elbukik elve ervenyes.

Aki bele mer vagni ismeretlenul, es ugy all hozza, komolyan veszi, tervez es harcol, annal meg fog terulni a befektetes. Aki nem, az meg kihullik. Es az hulljon is ki.

2016. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!