Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudom kideríteni hogy...

Oroszi Szabi kérdése:

Hogyan tudom kideríteni hogy van az egyik ismerősömnek humorérzéke? (Kérdésekkel)

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmesélsz egy vicces történetet neki. Ha nevet rajta, akkor van. Ennyi :D
2015. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy van–e (e kérdőszó) Neki humorérzéke? Kérdésekkel szerintem nem igazán lehet, hanem pl. ha nem nevet egy viccen vagy egy vicces videón, amin mindenki más nevet, akkor valószínűleg kevés humorérzéke van. Akinek egyébként egyáltalán nincs, az akár egy betegségre is utalhat.
2015. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cöh. Én sem nevetek a legtöbbek által megkurjantott vagy megkönnyezett videókon, szituációkon. A kérdést inkább úgy kellene módosítani, hogy olyan humorérzéke van-e, amilyen neked is. Hiszen hasonló a hasonlónak örül, mint tudjuk. Akinek egy kifinomultabb, szarkasztikus humor jutott, az nem fog rezegni a széles rétegek által kedvelt poénokra, de ez így van jól. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nincs neki!
2015. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, nem is arra céloztam, hogy nincs neki (akinek egyáltalán nincs, annak rosszul szuperál azt hiszem a jobb agyfélteke), ezt én sem mondtam. De helyes valóban a meglátásod, erre nagy hírtelen nem is gondoltam!
2015. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mandy1408 ***** válasza:
Próbára kell tenni.
2015. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátha nem tudod eldönteni, akkor neked biztosan nincs!
2015. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Allokaval értek egyet. :)

Az első gondolatom nekem is ez volt, nem a kérdés, hogy az ismerősödnek van-e humorérzéke, hanem hogy egyezik-e a Tiéddel. ;)

Mutass, vagy ha jól tudod előadni mesélj neki néhány számodra vicces sztorit, és ha jót mulat rajtuk, nyertél. De ne egy történet után következtess. :)

2015. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kontros Ferenc válasza:
Egyszerü: Dobj rá egy zongorát a 10. emeletről ésha nem nevet akkor nincs :)
2016. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!