Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elsosorban lanyokhoz szol a...

Vali9676 kérdése:

Elsosorban lanyokhoz szol a kerdes. Normalis valaszokat szeretnek?! (lany)

Figyelt kérdés

Szoval abban az ugyben szeretnem kikerni a velemenyeteket hogy rairtam egy regi osztalytarsamra( lany) es hat beszeltuk h milyen regen beszeltunk meg h jo lenne talizni.Na es kb itt joforman szinte megallt a beszeletes mert csak en kerdeztem es beszeltem o meg csak valaszolt es nem kerdezett, ugy voltam h hat akkor enyi volt nics ertelme tovabb "beszelgetni" de feljott az h en vltam neki az egyetlen normalis baratnoje meg anno .. hat akkor ugy voltam akor folytatom kerdezoskodok h mi van vele de folytatodott az h csak en kerdezek.. Es jonn a kerdes :D Ilyenkor mi a franc vvan? Most akkor kerdezoskodjek tovabb vagy haggyam a pic saba? :o

Koszonom ha valaki elolvasta es meg normalis valaszokat is kapok :)



2015. okt. 28. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem irnék neki többet. Ha még mindig fontos lennél neki, ő is érdeklődne felőled.
2015. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám ezt a csajt, nyilván nem érdekli mi van veled, ha ő nem kérdez semmit. Mi lenne ha találkoznátok? Beszélne x időn keresztül magáról, te meg hallgatnád és kérdezősködnél? Na ne...
2015. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy ha válaszol egy kérdésre, akkor beírod, hogy értem. És vársz. És ha nem történik semmi, akkor az nem a te problémád lesz :D Eleve nem illemből kérdezgetek, ha valami, hanem mert érdekel a kérdés tárgya. Ha őt nem érdekled, akkor minek strapálod magad? Meg rajtad se látom azt, hogy hú de nagyon oda meg vissza lennél tőle.
2015. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a helyzet hogy ha valaki nem kérdez az arra utal hogy nem is érdeklődik utánad különösebben, szerintem az ilyen emberekért nem érdemes törnöd magad
2015. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aha ertem mit mondotok ez nekem is lejatszodott mar a fejembe h hagyom mert igy nincs ertelme...csak megis az van h talalkoztam mar olan emberwkkel akik igy neten chaten keresztul nem tul beszedesek mig eloben viszont igen .. meg h egyetemen van eleg elfoglalt es lehet ezert

De valoszinu az van amit ti mondotok es amit enis tudok csak megis ujra akarom kezdeni ugymond ezt a regi baratsagot

2015. okt. 28. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebből úgy tűnhet , hogy ő nem igazán akarná felvenni a kapcsolatot.

Elvileg aztán az is lehet , hogy nem a leg alkalmasabb időben írtál rá, csak nem akarta ezt megmondani.


Egyszer azért még próbálkozhatsz ,aztán ha azután sem fog magától jelentkezni, vagy nem mutatja egyéb más módon hogy szeretné folytatni veled a beszélgetést , szépen hagyod.

2015. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tán mondd neki, hogy ne csak te kérdezgessél, mert hülyén érzed magad...
2015. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!