Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 14 éves vagyok, gáz hognemjáro...

14 éves vagyok, gáz hognemjárok barátnőkhöz?

Figyelt kérdés

nem járok el sehova kb. Nagyon, nagyon ritkán egy barátnő bejön ,de amúgy úgy sehova nem megyek. Csak a suliból vannak barátnőim úgy igzán, és nem tudom hogy más lányk eljárnak-e ennyi idősn barátnőkhöz?

hogy lehetne olxn barátnőm akivel ilyen stablis kapcsolatot tartok és gykrabban talizunk? háátrányom, hogy messze lakom a sulimtól, szval abarátaimtól. busszal járok...

milegyen??



2015. okt. 30. 23:14
 1/3 anonim válasza:
Én 20 évesen se nagyon jutok el sehova..Na és?
2015. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van...most kicsit elgondolkoztam, és lehet hogy oka van, hogy annyira nem járok el. Nem vagyok túl társaság függő. Hangos vagyok a suliban, sőt úgymond a 'menők' közé tartozom, de valahogy a suliban más.
2015. okt. 31. 22:50
 3/3 A kérdező kommentje:
és ilyen lázangó farkasnak érzem magam XD. 1 barátnő van aki szóba jöhet, és szeretnék vele nagyon jóba lenni, csak a távolságok :/
2015. okt. 31. 22:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!