Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy koptassak le egy netes...

Hogy koptassak le egy netes havert, szépen?

Figyelt kérdés

Tudom a legegyszerűbb ha tiltom.

De mégis csak régebben én vettem fel Fb-ra,barátkozás cím szóval.Kb 3 éve,hogy nem beszéltünk. Aztán a semmiből rám ír,hogy ő BP-re költözött és hogy össze futhatnánk. Viszont én nem szeretnék. Eddig pont mindig volt programom ami miatt mondtam,nem érek rá. De azért egy idő után úgy sem lesz programom,meg több hónapon keresztül nem találhatok ki vmit,mert abból levágja.


Vagy szerintetek tiltsam le és kész?

Van egy sejtésem,hogy ha lekoptatnám zaklatna,hogy de én vettem fel még annó és stb...


2015. nov. 1. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le mit gondol tiltsd le a p be
2015. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy szép lekoptatás, nem létezik. Vagy őszinte vagy, hogy figyelj, 3 éve nem beszéltünk, nem igaán érted, miért kéne most hirtelen összefutni.

Lénygeében ígyis-úgyis te jössz ki ebből úgy, hogy te vagy a paraszt, na de ez van.


Miért nem akarsz vele amúgy megint beszélni vag találkozni?

2015. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát 3 éve nagyon magányos voltam,nem voltak barátaim.

Aztán netes barátokat próbáltam szerezni,hogy ne érezzem magam egyedül. Viszont azóta lettek barátaim,haverjaim akikkel el vagyok. Meg vhogy már kicsit elbeszélünk egymás mellett,régebben még jobban elbeszélgettünk. De szerintem én változtam,ő is változott. Már nem hinném,hogy akár haverilag is "össze illenénk". Ő amolyan rocker stílus én meg totál nem,nem is szeretem azt a stílust.

2015. nov. 1. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmondod ezt, amit most ide leírtál. 3 év sok idő, változtatok, neked megvan a saját baráti köröd. Ennyi.

Ha esetleg utána is írogatna, akkor letiltod.

2015. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:

Rocker?

Ha lány,akkor küldd át :D

Amúgy félórában szerintem még nem lenne semmi sem,de ha nem megy,akkor írd le neki is ezt.

2015. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!