Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak most? Elkövettem...

Mit csináljak most? Elkövettem, igaz nem szándékosan egy nagy marhaságot, és most szenvedek mint egy kutya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akartam,mégis nagyon-nagyon beleszerettem valakibe. Pedig hónapok óta próbálom megakadályozni,de már reménytelen,mert megtörtént. A fő baj ezzel kapcsolatban hogy mindkettőnknek van párja. Semmi sem történt köztünk,kíméljenek akik k**vazni akarnak,van elég bajom így is.
2015. nov. 2. 14:57
 1/7 Clark Kent.. ***** válasza:
67%
Nem tudsz semmit tenni, viseld a butaságod következményeit. Sajnálom.
2015. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tettél még semmi rosszat, nem kell elkeseredj. Nem választatjuk meg, hogy kibe szeretünk bele.

Ha szereted a párod akkor elfelejted és nem lépsz az illető felé. Így nem lesz semmi gond, és elfelejted idő múltán!

Szép napot!

2015. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy jobban szeretem őt,mint a páromat.
2015. nov. 2. 15:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira hiányzik,hogy majdnem sírok ha nem láthatom,de azt sem lehet,mert akkor otthon kérdezik hogy miért.. De semmi másra nem tudok gondolni csak ő rá. Mi a fenét csináljak most már?
2015. nov. 2. 16:41
 5/7 Clark Kent.. ***** válasza:
Nem értem, miért lettem lepontozva. Ha valaki ekkora nagy marhaságot csinál, hogy megcsalja a másikat (csaltak már meg titeket, hogy ennyire elnézőek vagytok!?), akkor igenis viselje a következményeket.
2015. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le kedves első,mindjárt fel is pontozok minden kedves válaszolót. De nem csaltam meg a páromat,csak az érzelmeim eluralkodtak rajtam,pedig küzdöttem ellene,de hiába. Naponta kell találkoznom vele,és hiába tudtam hogy őrültség és nem kéne,napról napra egyre jobban beleszerettem...
2015. nov. 2. 17:38
 7/7 Clark Kent.. ***** válasza:
Akkor meg szakíts a pasiddal, és állj össze azzal, akibe szerelmes vagy.
2015. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!