Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit csináljak most? Elkövettem, igaz nem szándékosan egy nagy marhaságot, és most szenvedek mint egy kutya. Mit tegyek?

Nem akartam,mégis nagyon-nagyon beleszerettem valakibe. Pedig hónapok óta próbálom megakadályozni,de már reménytelen,mert megtörtént. A fő baj ezzel kapcsolatban hogy mindkettőnknek van párja. Semmi sem történt köztünk,kíméljenek akik k**vazni akarnak,van elég bajom így is.

2015. nov. 2. 14:57  Privát üzenet  

A válaszok
Clark Kent.. nevű felhasználó válasza:

Nem tudsz semmit tenni, viseld a butaságod következményeit. Sajnálom.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2015. nov. 2. 15:01 Privát üzenet

Nem tettél még semmi rosszat, nem kell elkeseredj. Nem választatjuk meg, hogy kibe szeretünk bele.

Ha szereted a párod akkor elfelejted és nem lépsz az illető felé. Így nem lesz semmi gond, és elfelejted idő múltán!

Szép napot!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2015. nov. 2. 15:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De az a baj hogy jobban szeretem őt,mint a páromat.

# 3/7Időpont 2015. nov. 2. 15:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annyira hiányzik,hogy majdnem sírok ha nem láthatom,de azt sem lehet,mert akkor otthon kérdezik hogy miért.. De semmi másra nem tudok gondolni csak ő rá. Mi a fenét csináljak most már?

# 4/7Időpont 2015. nov. 2. 16:41 Privát üzenet

Nem értem, miért lettem lepontozva. Ha valaki ekkora nagy marhaságot csinál, hogy megcsalja a másikat (csaltak már meg titeket, hogy ennyire elnézőek vagytok!?), akkor igenis viselje a következményeket.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2015. nov. 2. 17:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le kedves első,mindjárt fel is pontozok minden kedves válaszolót. De nem csaltam meg a páromat,csak az érzelmeim eluralkodtak rajtam,pedig küzdöttem ellene,de hiába. Naponta kell találkoznom vele,és hiába tudtam hogy őrültség és nem kéne,napról napra egyre jobban beleszerettem...

# 6/7Időpont 2015. nov. 2. 17:38 Privát üzenet

Akkor meg szakíts a pasiddal, és állj össze azzal, akibe szerelmes vagy.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2015. nov. 2. 17:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy a 31 éves Commorode64 számítógépemnek kutya baja, a 3 éves alaplapom meg bedöglött? Mikor fognak már alakulni ilyen indie hardverfejlesztő cégek, amik...
Az egyik közeli ismerősöm (lehet nem szándékosan) állandóan megbánt. Normális ez? Ti mit tennétek?
Miért kell a hím kutyákat szándékosan pároztatni?
Kutyám szándékosan nem akar engedelmeskedni az ül és pacsi meg ilyesmi parancsra. Miért?
Egy kutya szándékosan megtud szökni a gazdájától?
Szándékosan szabadon engedett nagy kutya ijesztgeti az embereket az utcánkban. Mit lehetne tenni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!