Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni amikor legjobb...

Mit lehet tenni amikor legjobb barátnőm idegesítő dolgot tesz, hiába beszélem meg vele?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel van egy kis gondom. Pasik terén nem túl szerencsés. Mindig ki fogja a rosszakat aztán vhogy párkapcsolatai borzalmasak egy idő után. Most mondta megfogadja egy darabig nem ismerkedik senkivel sem és stb. Exétől elköltözött pár napig még maga alatt volt,meg nem kell neki pasi így meg úgy. Most meg újra ismerkedik. Nekem ebből nagyon elegem van. Aztán én leszek letolva,hogy miért engedtem neki,hogy újra ismerkedésbe vágott,mert volt már ilyen.

Mondta már volt egy randi féléje is,mondom remek.

Én úgy látom kéne neki pár pasi mentes hónap,hogy össze szedje magát és stb.

Azt mondta ez lesz,erre meg.


Tök szar,mert utána meg ezt hallgatom,hogy össze tört a szíve,meg minek ismerkedett és stb.


2015. nov. 6. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az anyja vagy hogy beleszólj a döntéseibe,felnot nő (gondolom)az o élete es nem a tied. Tancsot adhatsz ha megfogadja meg ha nem nem.



Tök szar,mert utána meg ezt hallgatom,hogy össze tört a szíve,meg minek ismerkedett és stb


Ha ez neked problema akkor nem is vagy igaz bartno,kinek panaszkodjon ha nem a (legjobb barátnőjének)??

2015. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz nem vagyok az anyja.

Csak rossz,hogy egyik nap sír,hogy neki milyen szar,sose jön össze semmi normális férfi,meg neki nem kell férfi most jó sokáig,aztán már másnap randizik. Ellent mond önmagának. Én ha azt mondom most nem kell pasi,akkor rájuk sem nézek egy darabig,élem az életemet.

Engem csak ez zavar.

Akkor ne sírna napokig,hogy neki nem kell férfi,ő rosszul van tőlük,mindegyik kihasználja és stb,aztán már másnap randizik eggyel.

2015. nov. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!