Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.Mostanában azt veszem észre hogy egy barátom sincs. Az osztályba utálnak mert bevédtem egy olyan lányt akit folyamatosan bántottak és mivel félnekaz osztály többi tagjai a szájhős emberektől akik ott főnöknek hiszik magukat egyedül maradtam ott is. Próbálok barátkozni beszélgetni emberekkel és nem tudom hogy mi lehet baj...néha szétunom magam...jó lenne valamerre néha sétálni, nevetni, kimozdulni itthonról...nem nagyképűségből írom de egy átlagos lánynak hiszem magam, és kezdem azt hinni hogy a mai világba az őszinte, normális embereket nem keresi senki.

2015. nov. 6. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért bántják a lányt, akit megvédtél?

Félnek a szájhős emberektől? Jó ég.. Felnőttek vagytok kb, nem értem, hogy lehetnek ilyen félősek.

Ez a baj, hogy már lassan az számít normálisnak sok helyen, ha valaki egy hülye bunkó.

Persze nem az a normális.

A lánnyal nem tudsz barátkozni, akit megvédtél?

2015. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy megvédted. Nem tudom egyébként, hogy milyen iskolába jársz, de ez az értelmi szint nálunk az általános iskola 7-8. osztályáig tartott. Lehet normálisabb helyet kéne keresned.
2015. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annak a lánynak meghaltak a szülei és a 80 éves nagyija neveli és nem úgy viselkedik, öltözködik mint a mai fiatalok...elég durva dolgokat megtettek vele. Sajnos nem jár be suliba mert fél és a tanárok meg nem tesznek semmit sem!
2015. nov. 6. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenért bántani valakit. Hogy rohadnának meg, ennyit tudok mondani. Szegény lány.:(

Tudnak róla a tanárok, és nem tesznek semmit?

2015. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!