Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm anyja...

A legjobb barátnőm anyja meglopott, mit tegyek? Megszakítsam a lánnyal a "kapcsolatot" vagy ne?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta legjobb barátnők vagyunk, és néhány nappal ezelőtt a buszon "elhagytam" a telefonomat, égen földön kerestük a barátnőmmel, de nem találtuk meg...aztán valamelyik nap, este beállít a barátnőm hogy hozta a telefonomat, mert az anyja le akarta adni a rendőrségen...kis faluban élünk, ne tessék nagy számra gondolni! Ezt úgy értem, hogy simán körbekérdezhetett volna bárkiket.Itt már sejtettem hogy van valami, de nem akarok rosszra gondolni

Persze a teló tokja sehol, nem is ez a baj, rossz dolgok keringenek róluk, persze a barátnőm olyan mintha a testvérem lenne, nagyon szeretem, csak borzalmas családban él. Nem tudom hogy megbízhatok e benne, mi van hogyha az édesanyja példáját követi majd?

Segítség!

14/L


2015. nov. 6. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem akkora bün a lopás
2015. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, miböl gondolod, hoyg ELLOPTA a telefonodat? Mert a kérdésed alapján inkább te elhagytad, ö meg megtalálta.

Az, hogy nem járja végig a falut, hanem a rendörségre viszi, érthetö, márcsak azért is, mert ha valaki más magáénak mondja, akkor tényleg keresztet vethetsz rá.


De ettöl függetlenül, ha netán igazad is lenne, az any a hibája miatt a lányt büntetni igen primitív dolog.

2015. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy miből gondolod, hogy ellopta. És minek lopta volna el ? Hogy leadja a rendőrségen?
2015. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem derítsd ki hogy tényleg az ő anyja lopta e el. A barátnőddel semmiképp ne szakítsd meg a kapcsolatot! Ha gáz a család tényleg sok arra az esély, hogy az ő anyja lopta el.

(csak zárójelben, sorstársad vok, az én LB-m is rossz családból származik, 39 m2- őn laknak az a három tesójával, az anyjával, és az apjával. Az apja meg veri ha rossz jegyet hoz a suliból, az anyja meg alkoholista. ha rossz jegyet kap inkább velem jön haza hozzánk, nem mer haza menni.Ha gondolod priviben is beszélgethetünk ilyen dolgokról)

13/L

2015. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem unod még a hülye kamukérdéseidet te idióta vécésnéni? Mivan, hogyhogy nem melózni vagy napi 18 órát havi hatvanért? Biztos kirúgtak, mert késtél három percet. gyökér
2015. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel, ha igazán jóban vagytok biztos megoldást találtok. Ha tényleg meglopott az anyja akkor el kell közösen hármasban beszélgessetek vele. Legalábbis ha szeretnéd te, ha nem szard le őket; de én segítenék nekik.
2015. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az anyja le akarta adni a rendőrségen, a lány visszavitte neked a telefont... Ez neked hol lopás? :O
2015. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne az anyja alapján ítéld meg őt, hát látod, hogy ő visszaadta a telót. Meg ő a barátod, szóval.. Csak nagyon figyelj, amikor az anyja a közeletekben van, akkor árgus szemekkel légy résen, hogy semmiképpen ne hagyj neki lehetőséget a lopásra.
2015. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!