Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs barátom. Mit tegyek?

Nincs barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A suliban nincs egy rendes bártom se. (11L). Mindegyik le akar rázni vagy amikor unatkozik kellek de amikor nekem segítség kellene kifogást keresnek. Ezt csak az egyik osztálytársammal tudtam meg beszélni. Nem igazán tuf hozzá szólni. Nem is csodálom. Nem tudhatja milyen az ha az ember 7 évig egyedül van aztán elmegy suliba és még barátokat sem tud szerezni. 5-es vagyok és a debreceni.Kossuth-ba szeretnék felvételizni. Az a baj hogy attól félek hogy ott sem lesznek barátaim. Hogy fogok én kibírni még egy és fél évet EGYEDÜL??? Segítsetek légyszi! Anya nem akar másik suliba vinni. Kérlek adjatok tippet, hogy hogy szerezzek velem egykorú barátokat. Légyszi!:(

2015. nov. 6. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Várj még 7 évet, és elveszlek feleségül. Addig kénytelen leszel egyedül kihúzni. Már csak 7 év van hátra.
2015. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukáddal próbáltál erről komolyabban beszélni? Ha elmondanád,hogy milyen rossz a jelenlegi sulidban talán máshogy állna a váltáshoz.

Barátokat szerezni tudnál pl ha eljárnál valamit sportolni, vagy ha művészetek érdekelnek, ( rajz, fotózás, zene,tánc stb.) valamilyen szakkörön hasonló emberekkel tudnál könnyen ismerkedni hiszen ugyanaz az érdeklődési körötö,egyből lenne közös téma. :)


Egyébként ez a legrosszabb korosztály szerintem általánosban mert még gyerekek vagytok és sajnos a gyerekek igen gonoszak tudnak lenni egymással, kiközösíthetnek ilyesmi. A középsuli teljesen más lesz majd hidd el, lesznek ott barátaid. Addig meg próbáld meg amiket írtam :)

2015. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én küldtem privát üzit neked ;) 11/L
2015. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ja és senkit nem veszek feleségül
2015. nov. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!