Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes tovább folytatni ezt...

Érdemes tovább folytatni ezt a barátságot?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk barátok.Az elején jó volt,sok helyre mentünk együtt,jól éreztem magam vele.Aztán volt,amikor jött egy haverja is.Akkor ketten szórakoztak velem,kiborították az italomat meg csesztettek,volt hogy valaki megszólított,amíg beszéltem vele ezek meg otthagytak,hazamentek.Már többször eldöntöttem,hogy nem foglalkozom vele,de mindig hívott.Én mentem,amikor csak ketten voltunk akkor jó volt.De azóta is egy csomószor átba**ott.Megbeszéltük,hogy megyünk egy rendezvényre(ilyen csónaktúrára),vettem jegyet is,meg minden meg volt és akkor elötte nap este szólt,hogy neki nincs kedve jönni.Meg akkor elhívott x helyre,én 20 percet vártam rá és akkor telefonálok,hogy hol van és nem is ott volt,mondta,hogy menjek y helyre,mert ott van és egyből kinyomta.Meg kibeszél a hátam mögött.Azóta nem vettem fel neki a telefont,de most holnap megint menni akar valahova.Nem tudom,hogy érdemes lenne e elmenni.

2015. nov. 7. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem barátság, vagy lehet nem tudja kezelni a helyzetet.


Szerintem beszéld át vele négyszemközt a problémádat. És mond el neked ez nem jó így, és bizalomra vágysz. Ha nem érti meg akkor felejtsd el!

2015. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El ne menj!!


Látja,hogy téged lehet hülyíteni,ki is használja ezt. Ne ugorj első szavára.Mond azt nem mész és kész.

2015. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!