Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, ti mit gondoltok azokról...

Fiúk, ti mit gondoltok azokról a tipikus nyomulós lányokról? Többi lent

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok akik csak úgy szinte ismeretlenül megölelnek, meg alladoan rajtatok csung meg ugy tesz mintha o hu de meno lenne.Én egyszerülűen ki nem állhatom az ilyen lányokat de szerintem az osszes tobbi normalis lany senm. ti fiúk mit gondoltok az ilyenekrol? tetszik vagy inkabb ez mar taszito?

2015. nov. 10. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy jó e a csaj?
2015. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átlagos, nem az a plazacica kinezetu csaj akire gerjednek a sracok
2015. nov. 10. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok róluk. Engem hidegen hagynak az ilyen lányok. Bajom nincs velük, felőlem nyomulhatnak ,nem zavar, csak simán leszarom őket, nem izgatnak, nem érdekelnek.
2015. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy lány engem is ölelgethetne most ;)
2015. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, tetszik e vagy sem, kedvelem e vagy idegesít a személye, mindenkin csüng vagy csak rajtam...
2015. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mate501 válasza:

Hát a félénkebeknek biztos bejön...

Amúgy ismerek egy csajt aki mindenkit megölel de úgy hogy körülötte mindenkit idegeit...

2015. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik osztálytársam ilyen, és bár a padtársam, újabban minden kapcsolatot megszakítottam vele. Már csak akkor szólok hozzá, ha muszáj. Azaz akkor, ha ő vagy más rákényszerít. Ő is az nyomulós fajta, és bár egyeseknek tetszhet, szerintem sok embert összezavar ezzel a viselkedéssel, valamint az érzéseivel játszik az olyanoknak, akiknek valamilyen okból (akár a megjelenése, akár más) nehéz lenne barátnőt találniuk. Őszintén bevallom, hogy velem is ez történt. Lehet, hogy bunkó vagyok és egyesek szerint szánalmas is(igazuk van, szóval nem sértődök meg) de én megkímélem magam a további kellemetlenségektől, úgyhogy nem is foglalkozok vele többet. Mellesleg a legtöbb osztálytársamat irritálja az a csaj, és van és mindig is volt fiúja. Valamint önző és mérhetetlenül pofátlan. Szóval szerintem mindenki vigyázzon a nyomulós lányokkal, főleg, ha jól néz ki, mert valószínűleg csalódás lesz a vége, és azt néha elég nehéz kiheverni. :)
2015. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!