Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg barátság ilyen...

Ez tényleg barátság ilyen jellemzőkkel?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmről van szó, aki a munkahelyéről mesélt, hogy milyen jóban van ott valakivel. Csak akkor szoktak találkozni, amikor közös a beosztásuk, és ugyanakkor kell ott lenniük, olyankor volt hogy elmentek együtt valahová. De csak ott az épületben, például együtt ebédelni, vagy fagyizni a szomszédban, szóval nem szerveznek együtt amúgy programokat. Ezeket aznap beszélik le reggel, hogy mikor végez az egyik meg a másik, picit talán várnak egymásra. Meg a másik illető nem sokáig akar már ott dolgozni, és akkor ennek úgyis vége lesz, gondolom. De a barátnőm azt állítja, hogy személyes dolgokat is megosztanak egymással, és tényleg mesélt mondjuk példának olyasmit ami oké, valóban nem tartozik mindenkire, de amúgy csak az interneten beszélgetnek, és akkor is ritkán, mert a másik lány nem sokat használja a közösségi oldalakat, és nem szeret ott csetelni, meg több idő csúszással ír vissza, vagy soha. Ez szerintetek barátság? Nekem furcsa, hogy olyan barátság legyen, hogy nem mennek el máshová együtt.
2015. nov. 12. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
felszínes barátság. ilyenből sok van. nem kell mindig a mélységeket keresni, az ilyesminek is megvan a maga helye az ember életében.
2015. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezt gondoltam kábé. Csak ő állítja, hogy milyen jó barátok.
2015. nov. 13. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!