Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsen egy normális...

Miért nincsen egy normális megbízható barátnőm se?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középiskolát.

Valahogy nem érzem úgy hogy lenne olyan ember akiben teljesen megbízhatok és barátomnak mondhatom.

Az osztályban már kialakultak barátságok,és ahogy elnéztem elég szoros barátságok mert mást nem is nagyon engednek magukhoz közel. Olyanok vannak akikkel úgy néha beszélgetünk,de szorosabb barátságot valamiért még senkivel nem tudtam kialakítani.

Néha kicsit egyedül érzem magam,mert az általános meg pont az ellentéte volt a középsulinak. Ott 5 lánnyal voltam nagyon szoros kapcsolatban. Imádtam (imádom) őket nagyon sokat szórakoztunk. Akármit elmondhattam nekik mert meghallgattak.

Nem igazán érzem magam jól a mostani osztályomban.

Mit csináljak?


2015. nov. 16. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igyekszem segíteni.:) tavaly 0.osztályos voltam,és a tényleges 9.et egy új suliban kezdtem. Az elején beültem egy lány mellé,kb semmit nem is beszéltem az osztállyal. Vicces vagy nem,de engem az ültetés mentett meg. Beültettek egy srác mellé,és onnantól mindenkivel könnyebben ment a barátkozás,és mára elmondhatom,hogy teljesen beilleszkedtem így 2 (rendben mostmár 3,november van:D) hónap után.(: de a legfontosabb,légy mindig önmagad!!!:)
2015. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sára01 válasza:
Hát szerintem részben azért, mert megszoktad,hogy mindig ott vannak a a barátaid és nehezen nyitsz mások felé.Legalábbis én így voltam, de majd kialakul
2015. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat😊

Igen lehet igazad lehet,nehezebben nyílok mások felé de hát..igyekszem

2015. nov. 16. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizalom meg barátnőség,egyik se alakul ki olyan gyorsan.

Nekem egész gimi alatt nem volt.Csak felszínes kapcsolataim voltak,de lehet mert féltem nyitni,így ők sem nyitottak felém olyan szinten.

Aztán érettségi után elmentem melózni,aztán egy kolléganőmmel sors szerűen egymásra találtunk.Azóta elválaszthatatlan barátnők vagyunk immár 2 éve.Jobbkor nem is jöhetett volna ez a barátság :)

Szóval ne görcsölj rá.Próbálj nyitni. Nálam is az volt a gond,hogy én messzebbről jöttem.Aztán az osztályomban már eleve barátnők voltak 2-3-4-en. Próbáltam becsatlakozni,de hát nehéz volt.

Igazán senkivel sem találtam meg a közös hangot,csak szimplán beszélgettem velük. Annyival volt jó,hogy engem mindenki szeretett az osztályból,nem közösítettek ki mindig hívtak bulizni.De én úgy mond egy közös pontot töltöttem be,sehová nem tartoztam igazán,csak mindenhová egy kicsit.

2015. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!