Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van két ember akik barátok,...

Ha van két ember akik barátok, akkor azoknak van közük egymás életéhez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha egyik beleavatja a másikat az életébe, és annak minden apró, titkos kis szegmensébe, akkor onnantól kezdve a pozitív és negatív kritikát, jó tanácsot is el kell fogadnia. Ha nem avatja be a magánéletébe, akkor a másiknak semmi köze hozzá. Viszont tényleg, hogyha az ő orra előtt éli a magánéletét, akkor a másiknak joga van véleményt nyilvánítani. Ám beleszólási joga nincs.
2015. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mély barátság és tényleg eléggé be van avatva a másik akkor van köze.


Nyilván ha nem akarom,hogy bárki bele szóljon az életembe,nem mondok el neki semmi olyan információt,vagy kicsit füllentek.


Én barátnőm életéről szinte mindent tudok,ő is az enyémről.Csak így tudunk egymásnak egy-egy dologban segíteni vagy épp segítséget kérni,tanácsot kérni.

Az meg,hogy ad egy tanácsot,véleményt nyilvánít az rendben van,én dolgom,hogy megfogadom vagy csak bólintok rá,de nem teszem azt amit mond.

Persze helyettem senki sem intézkedhet!!!!!

2015. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2015. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha igaz barátok akkor valószínűleg megosztják egymással a gondjaikat, élményeiket egyaránt. Ha elmeséli a gondját valaki akkor azért teszi, hogy könnyítsen a lelkén vagy éppen tanácsra vagy segítségre vár. Ha ezt megteszi akkor már van közöd hozzá de csak annyi amennyit ő is szeretne.

Ez a véleményem..

Szép estét.

2015. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!