Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mennyire normális, hogy az...

Az mennyire normális, hogy az ember nagy baráti/haveri köre 25-26 éves korára elpárolog?

Figyelt kérdés

Mindenki megy a munka után, van már fix nő. Sok emberrel hónapok óta nem láttuk egymást, de nem is nagyon van rá igényük, ahogy érzékelem. Megváltozott az egész életfelfogásuk. Pár ember maradt csak meg.

Ez megszokott? Nekem nagyon furcsa.


2015. nov. 18. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt élem én is.Felnőttünk barátom. :)
2015. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért leszek ma nagy berúgásnak kisgazdája:)

Marha nehéz volt összehozni, hogy 4en találkozzunk, hétvégén meg ismétlés másokkal:D

2015. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, mert én pl évek óta külföldön élek, igaz már jóval közelebb a magyar vàroshoz ahonnan elindultam (1 óra távolságra) és most hogy közelebb vagyok a barátokkal ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot mint azelőtt. Sőt, a legjobb barátom ki is költözött ide a házban bérelnek lakást ők is. Szinte minden 2. héten otthon vagyok, eljárunk focizni, pecázni, megtartjuk a szülinapokat és ők is kijárnak hozzànk.

Persze nem mindenkivel maradt meg ez sem, volt aki lemorzsolódott, de az a 8-10 fős mag gyerekkorunk óta megvan.

36/F

2015. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a szitu. A nagy társaság már sehol, mindenki összeveszett mindenkivel. Páran maradtunk és csak arra tudok gondolni, hogy nemsokára ennek is vége. 25/F
2015. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt is ez a helyzet ebben a korban... Rettentő durva egy-két embert hogy megváltoztat egy nő, meg a múló idő. Akikkel vedeltük a sört régen minden este a kocsmában, azokból papucs lett és befordult mamlasz!
2015. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, talán az élet nem csak arról szól, hogy minden este seggrészegre isszuk magunkat a kocsmában. Valaki kinő ebből, valaki meg lecsúszott, züllött, élet nélküli, segélykén tengődő alkesz lesz.
2015. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Nekünk is nagy volt a baráti kör. Ketten messze laknak. Abból egy mióta elvált nem is tartja senkivel a kapcsolatot. A másik még szeret bandázni de ügye asszony és a nagy távolság igy nem mindennapos barát ő sem. A másik kettő akivel még szorosabb volt a barátság: Az egyik ellenem fordult a másik aki olyan kis esetlen tökkelütött volt az meg egy akkora nagyképű lett hogy megismernie is nehezére esik. Ezt el kell fogadni. Felnőttünk. Valaki papucs lett valaki nagyképű valaki haszonleső valaki meg csupán a pénzt kergeti is emiatt távolodik el a régi jo cinboráktól.
2015. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyilván mindenki papucs, gonosztevő, loser, nagyképű, beképzelt, és sekkfej lesz, aki még időben rájön arra, hogy nem biztos, hogy negyvenévesen is azt szeretné, hogy arról szóljon az élete, hogy vizezett pisát iszik hülyékkel, és röhögnek a semmin. hát persze. cudar egy világ ez.
2016. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!