Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Képtelen vagyok barátságra?

Képtelen vagyok barátságra?

Figyelt kérdés
Könnyen sértődöm. Most másodjára szakítottam meg egy barátságot. Az az igazság, hogy depis volt. Nem jártunk el sehova. És bem tartom magam jó társaságnak. Én is magam alatt vagyok sokszor és nincs kedvem semmihez. Hiányzik az illető, akinek a barátságát nem akartam, mert más nincs és mert bűntudatom is van. Megérdemelné, h boldog legyen, de nen tudok rajta segíteni.. és nem akarok más bajaival foglalkozni. Bevallom irigy is voltam rá. Valaki tanáccsal szolgálna?
2015. nov. 19. 21:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Hahó...
2015. nov. 19. 22:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem vagy 16 sem. Addig ne elmélkedj ilyeneken.
2015. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nem jámbor vagy?:)Köss barátságokat... XDXD
2015. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bőven elmúltam 16!
2015. nov. 20. 06:16
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem akarok más bajaival foglalkozni." - tenyleg minek neked egyaltalan barat..


Onzo vagy, nem kicsit, mint irod is, irigy is melle, ugyhogy tenyleg alkalmatlan vagy baratsagra. Kerdes, akarsz-e ezen valtoztatni.

Ha neked jo ez igy, akkor ne csodalkozz, hogy hamar zatonyra futnak a baratsagaid. Nem feltetlenul baj ez, van, aki nem feltetlenul vagyik tarsasagra, emberi kapcsolatokra.

Ha viszont ez szamodra problema, akkor elsosorban magadon es a hozzaallasodon kell (nem keveset) dolgoznod. Az sem lehetetlen, csak kicsivel tobb energiabefektetes. Rajtad all.

2015. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már azóta rájöttem, hogy mi a baj. Nem nyújtott szinte semmit a rinyáláson kívül. Senki se akar boldogtalan lenni vagy boldogtalan ember mellett lenni. Energiavámpír volt.
2015. nov. 20. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de lehet hogyha a rinyálásait meghallgatod és segítesz neki túllépni rajtuk, akkor lehet hogy megváltozik valamilyen szinten.
2015. nov. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!