Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az szerintetek rendellenességn...

Az szerintetek rendellenességnek számít, ha valakinek nincs egyetlen egy barátja sem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem. Szerintem az egy állapot. Egy állapot amit senkinek nem kívánnék, amit senki sem érdemel.
2015. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy rendellenesség, de valami oka csak van...
2015. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Enigma-108 válasza:
100%

Üdv a klubban ! :)


Szerintem ezt nem lehet rendnek, vagy rendellenességnek beállítani. Az emberek különböző életszakaszaiban vannak ilyen és olyan részek. Van amikor arra van szükséged hogy egészen egyedül maradj (ha akarod, ha nem).

A magány kemény kézzel szorít, de igaz tanító, mert megtanít harmóniában lenni önmagaddal.

Az is egy nagyon tág fogalom, hogy kinek mi v ki számít barátnak. ( Az őszinte embereknek általában elég kevés barát jut.)

Én mindig úgy voltam vele, hogy tudtam az igazamat, az értékeimet és nem változtattam ezeken senki kedvéért.

Akinek kell és ezeket értékeli, az éppen ezért fog megbecsülni.

Ne feledd : Egyetlen ember van a világon akinek meg kell felelned, az egyetlen akivel minden nap együtt vagy és a nap mind a 24 óráját együtt kell töltened - Te magad ! "

2015. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, van, akinek nincs rá igénye. Anyukámnak pl nincsenek barátnői, akikkel csacsogna vagy összejárna pletykálni, ilyenek, teljesen jól érzi magát így is, nekem is egyre kevesebb a barátom, ahogy idősödök, mert nincs igényem sokra. Van, akinek elég az, ha a szülőkkel, testvérekkel, rokonokkal meg tudja beszélni a dolgait.
2015. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, nekem csak egy barátom van akivel igazán lehet beszélgetni, meg a család és kész. Igaz nem vagyok egy hétköznapi alak, ezért ritkán keresik az emberek a társaságom - de nem is tudnék mindenki kedvence lenni. Inkább legyen egy-két őszinte barátság mint sok felszínes.
2015. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy a többség furcsának találja, de mi van akkor, ha az illető esetleg jobban érzi magát egyedül? Semmi. Nyilván nem kedveli nagyon a társaságokat, ezért nincsenek barátai, de ez különösebben nem baj, főleg rendellenességnek nem mondható.
2015. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sincs. Amúgy gyerek voltam, volt. Aztán elköltöztek külföldre, vagy családot vállaltak és megszakadt a kapcsolat. Most nincs egy sem, de annyira nem is hiányzik. A 60 éves szüleimnek sincs egyetlen barátjuk sem évtizedek óta, mégis jól megvannak. :D
2015. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!