Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeretném keresni...

Miért szeretném keresni azokat a barátokat, akik rám sem bagóznak?

Figyelt kérdés
19F vagyok és van barátnőm, de a lány barátaim elfogytak. Igazából 3 hiányzik, de az egyik 400km-re került el tanulás miatt és mióta van barátnőm nem keres, mert "zavaró személy" nem akar lenni. Én pedig szívesen beszélgetnék vele. A második lánnyal beszélgettem régen sokat, mostanában egyre kevesebbet, de van hogy megnézi amit írtam és nem ír vissza...majd 1-2 hét múlva talán ír..most is ez van, de nem ír inkább bulizik meg olykor tanul, csak én lettem már sokadrangú nála... A harmadik lány is sokat beszélgetett velem régen, majd eltűnt. Több hónap után újra megkeresett és az a vicc, hogy pill után 4 hónapig nem beszéltünk..... Szóval agyam szerint egyik se értelmes barát és nem kellene őket keresnem, ha nem érdekli őket velem mi is történik.... Megjegyzem, hogy egyik se volt barátnő, ex stb és nem azért beszéltem velük, hogy felszedjem őket. Mit tegyek? Keressem az ilyen embert? Alapból nem sok barátom van a szókimondóságom miatt...

2015. nov. 23. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kötődtèl hozzàjuk (mint batátkènt). Ha nincsen sok barátod akkor a meglévő tàrsasàgod sokat jelent. Ha ùgy vagy szòkimondó mint èn akkor lehet meguntak, megharagudtak rád (nagyon praktikus a szòkimondó baràt, ha csak pukkadni van kedved, akkor őt kell utàlni. Mert valamivel megbàntott), lettek màs barátaik ès te feledèsbe merültèl. Pròbàld őket elengedni, örülj azoknak a baràtaidnak akik most vannak ès ne azokom sìrànkozz akik nincsennek.
2015. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eszem is azt diktálja, hogy el kell engednem őket, mert többszöri "elfelejtés" után is én kerestem őket..
2015. nov. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!