Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nagyon...

A legjobb barátnőm nagyon lekezelő, bunkó. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

2-3 éve vagyunk nagyon jó barátnők. Mindig is okoskodó típus volt. Nem volt vele bajom. Elfogadtam, hogy természetéből fakadóan néha kioktat embereket. Még nagyonrégen napi szinten megharagudott rám. Fogalmam sincs miért, olyanokról beszélt, hogy keveset foglalkozom vele, meg nem hallgatom meg a problémáit.Mert érdekes, hogy amikor néha én is meg akartam volna osztani vele a problémáimat, hogy mi bánt, mindig rám szólt, hogy ne rinyáljak, aztán belekezdett a magáéba. Hazakísért, aztán meg mindenki előtt megalázó módon először leordított, azután szó nélkül otthagyott. Másnap mintha semmi sem történt volna, odajött hozzám. Ezt nagyjából 5x csinálta meg. Megbocsájtottam. De az ötödiknél már betelt a pohár. Nem kerestem a társaságát, nem akartam vele beszélgetni.

Észrevette, ő viszont próbált velem beszélgetni, de én nem akartam.

Mindegy, ezek után is megbocsájtottam neki.

Most régóta nagyon jó barátnők vagyunk.

Csak mindig zavar, hogy bármi olyanról beszélek, amit ő nem szeret, azt leszólja, neki nem tetszik semmi amit én mutatok, de ha ő beszél a kedvenc dolgairól, én nem szoktam leszólni. Nem szeretem mások érzéseit megbántani. Igaz, hogy néha viccelek vele, de azt ő is tudja, hogy nem komolyan értem. De ő meg halál komolyan lesz*rja amit mondok neki. Vállat von, és belekezd a magáéba.

És néha az is elég zavaró tud lenni, hogy kioktat, mintha az anyám lenne. Igen igaz, hogy a barátoknak észhez kell téríteni a másikat, de nem olyan szinten, hogy az már bántó.

Ezen kívül, szeretek vele lenni, csak sokszor egész héten rossz kedvem van a megjegyzéseitől.



2015. nov. 26. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

KOMMUNIKÁLJ VELE!!

Térítsd már észhez... Lol..

2015. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátság kiegyensúlyozott kapcsolatot jelent. Ez inkább egy szado-mazo kapcsolat, ahol te fenézel rá és imádod, csodálod, ő meg arra használ téged, hogy rajtad uralkodjon. Látszik, hogy gyerek vagy még és bármilyen kapcsolatra vágysz, csak ne legyél egyedül.
2015. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nagyon jó barátnők"


Nekem ez még a barátnő fogalmkörébe se fér bele, pláme nem a nagyon jó barátnőjébe.

2015. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!