Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Gyerekkori egyik legjobb barátnőmmel megromlott a kapcsolatunk. A fülébe jutott, hogy anyu nem tartja sokra az iskoláját, ő szakmát tanul, én egyetemista vagyok. Ez engem sosem zavart, de most ő azt vette le ebből, hogy én hülyének tartom és megsértődött miatta. Tény, hogy az iskolája nem túl színvonalas, ezzel a környéken mindenki tisztában van, de ő ezt magára vette. Ez két hete történt, azóta hagytam, hadd nyugodjon le mert elég lobbanékony természete van és már sok vitánk volt Ilyen esetekben néhány nap után mindig meg tudtuk beszélni, de mint mondtam, ez az állapot már két hete tart. Személyesen nem tudok találkozni vele, előtte is csak elég nehezen tudtunk közós programot csinálni az eltérő időbeosztásunk miatt, viszont ha írok neki, nem válaszol és meg se nézi. Mi lenne jó lépés ebben a helyzetben?

2015. nov. 30. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az átkozott facebookon kívül is van világ.... Hívd fel telefonon, csöngess fel hozzájuk a kaputelefonon, írj postai levelet....


Egyébként te nem vagy hibas semmiben, szerintem ne okold magad.

2015. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a facebookra gondoltam, de értem mire célzol. Eddig azért próbáltam írni neki mert mindig úgy beszélt ünk ha nem tudtunk találkozni.

Próbálom nem magamra venni, ugyanakkor szerintem elvárná, hogy én kérjék bocsánatot. Ezzel nem is lenne baj, mert ha tényleg az én hibám lenne akkor megtenném, de így miért nekem kellene? Korábbi vitáinkban is mindig én voltam a hibás és sajnos én könnyebben engedek neki, ha békét akarok.

tudom, hogy ez nem hangzik túl jól de már több mint 10 éve barátok vagyunk és amellett, hogy nagyon sértődékeny, tényleg nagyon jó barátnőm.

2015. nov. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!