Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? Lassan kikészít?...

Mit tehetnék? Lassan kikészít? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok, na már most az a helyzet hogy nincsenek barátaim, akik vannak azok bent laknak Budapesten én meg 20 kilóméterre lakok egy másik településen. Itt helyileg senkit nem ismerek, a volt osztálytársaimból inkább nem kérek, nehezen ismerkedek. Mit tehetnék? hogy nyithatnák itt emberek felé teljesen ismeretlen ként? Mennék én is valahova de a barátaimtól csak azt érzem hogy különösebben lesz*rnak nem törődnek velem, soha nem hívnak sehova mert én kint lakok a világ végén... Itt ülök bent a számítógép előtt depresszióba esve barátok nélkül..

A kérdésem az hogy hol tudnák találni egy "havert" "legjobb barátot" aki itt van közel és folyton keres nem sz*rja telibe a fejemet mint ahogy a jelenlegiek teszik ezt? Már nem bírom sokáig nagyon sok ideje van ez és félek hogy csak egy megoldás marad...


2015. dec. 3. 17:01
 1/1 anonim válasza:
Szia mi hétvégén egy 20fős társasággal buliztunk, jött egy 16éves srác hogy tatabanyarol jott fel, otthon unatkozik, szivessen csatlakozna, hajnali 5ig tartott a buli, majd reggel ment a vonattal haza.
2015. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!