Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmmel tavaly kiszúrtunk a sulinkban egy sracot, helyes fiú, de sose beszélgetett vele egyikünk sem, csak mondtuk mindig hogy milyen jól néz ki. Idén elkezdett nekem írogatni, de mivel tudtam hogy a barátnőm szerint is helyes meg "jó csávó" ezért megkérdeztem, hogy zavarja-e ha beszélgetek, találkozok vele. Azt mondta, hogy nem, mondom tök jó, suli egyik legjobb palijával van randim. Sokszor találkozunk, mindig beszélgetünk, már volt csók is, kölcsönösen tetszünk egymásnak, de a barátnőm viszont állandóan burkolt megjegyzéseket tesz, hogy őt ez zavarja. De direkt kérdeztem őt, hogy zavarja-e... mostmár kezdem megszeretni a fiút, vizsont nem akarom hogy a barátságom menjen rá. Csak szerintem nem jogos, amit a barátnőm csinál? Vagy mit kéne csinálnom?

2015. dec. 3. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán ne mesélj magadtól a fiúról csak ha kérdez a barátnőd. amúgy szerintem ha ő nem tudja ezt magában lerendezni, akkor az az ő hibája is, főleg ha lett volna alkalma elmondani, hogy "engedi"-e vagy sem..

hány évesek vagytok?

2015. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te megkérdezted, ő effektíve hazudott. ha tényleg nem zavarná, akkor nem tenne burkolt megjegyzéseket. szinte biztos, hogy féltékeny. ha neki is lesz valakije, biztos le fog nyugodni és minden a régiben lesz.
2015. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!