Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért sértődött meg a lány...

Miért sértődött meg a lány haverom, mert azt mondtam, hogy nem tekintek rá nőként?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Sérti őt ez a kijelentés. Lehet szerelmes beléd, vagy nagyon bejössz. Vagy csak simán rosszul esik.
2015. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy ez nem egy komoly kérdés.
2015. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerinted???


lehet, hogy ő odáig van érted...


és különben is max. azt mondhattad volna, hogy nem tekintesz rá barátnőjelöltként, de ezt sem kell hangoztatni


és miért nem tekintesz rá nőként?

2015. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra tekintesz nőként akivel össze akarsz jönni?Pl.anyukád nem nő?Minden nőnek,ha tetszik a külseje ha nem meg kell adni a tiszteletet.
2015. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon sértő.

mondjuk te hogy éreznéd magad, ha valaki azt mondaná, hogy számára te nem vagy férfi?

2015. dec. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne sértő, nekem úgy mondta a haverom ezt, hogy a barátnőjével beszélgettek és mondta neki, a csaj, hogy fiú barátokat akarna maga mellé, a srác meg erre azt válaszolta, hogy az olyan fura lenne, erre a csaj meg azt mondta, hogy mér? neked is vannak lány barátaid, erre a pasi: kicsoda? itt mondta a lány az én nevem, erre a pasija: jaaaa, hát ő más. :D Szóval én más vagyok, de ez engem nem zavar. xD
2015. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól még, hogy nem akarsz lefeküdni/járni vele, ő egy nő. Akkor mégis miként tekintesz rá? Férfiként? Űrlényként?
2015. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, nem attól nő valaki, hogy te le akarsz-e vele feküdni, hanem mert XX kromoszómákkal rendelkezik.
2015. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem annak a kérése, hogy bejössz neki, vagy sem, hanem inkább a szerencsétlen szóhasználaté...

Az még egy dolog lett volna, ha azt mondod, hogy nem tudod elképzelni a barátnődnek, de ilyen formában ez megalázó.

Már írták előttem, de gondolj bele milyen lenne, ha neked mondanák azt, hogy nem tartanak férfinak?

2015. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!