Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érti meg a barátnő,...

Miért nem érti meg a barátnő, férje, hogy nem akar a csajszi több gyereket?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok,van egy 32 éves barátnőm.Aki 4 éve házas.A férjével van egy 2 éves gyerekük.

Már tini korom óta ismerjük egymást,és mindig nagyon jól megértettük egymást.

Nagyon érdekel minket a környezetvédelem,a fenntartható fejlődés.Mikor tinik voltunk megfogadtuk,hogy nem lesz 1 gyereknél több nekünk,mivel nagyon aggasztónak találjuk a túlnépesedés kérdését.

A barátnőm megismerte a férjét,aki ennek tudatában vette feleségül őt,hogy 1 gyereknél többet nem szeretne.

Most 38 éves a pasi(gondolom kapuzárási pánikja van),és kb egy fél éve azt hajtogatja a csajszinak,hogy ő akar még egy gyereket.És a barátnőm folyton nekem mondja el,nekem panaszkodik erről.

Hogyan tudnék neki segíteni?Vagy beszéljek én a férjével?


28/F


2015. dec. 4. 14:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Miért avatkoznál bele a magánéletükbe?? Kizárólag kettőjük dolga eldönteni és megbeszélni is.
2015. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se beszélj a férjjel. Ez egy olyan dolog, ami rájuk tartozik, és nekik kell megbeszélni. Azzal hogy meghallgatod, már segítettél.
2015. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A férjével ne beszélj.

Legyél a barátnőd mellett, hallgasd meg. Készülj fel arra is, hogy esetleg meggondolta magát, hogy már ő is vágyik második babára. Ebben az esetben ne próbáld lebeszélni, ez az ő döntésük.

Ne hangold a férje ellen.

2015. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mond meg a barátnődnek, hogy ne neked sírjon, hanem mondja el a férjének is.
2015. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez egyrészt rájuk tartozik, másrész a túlnépesedés kérdése abszolút nem Európában, főleg nem Magyarhonban okoz gondot. Mi fogyunk.
2015. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

A logikátok hibás!!!


A túlnépesedésben akkor rontanátok a statisztikát, ha többletet termelnétek gyerekből. (bocsi a kifejezésért)


Ha van egy családban 2 gyerek az csak a szülök pótlása a társadalomban. Ha 2-nél több gyermek születik akkor azt nevezhetjük szaporulat növekedésnek. Vagyis a 2 gyerek csak a szülőket pótolják, ha azok meghalnak, vagyis a létszám változatlan, viszont a 3-dik vagy annál több gyerek már olyan szaporulat amely többletet jelent.


Szóval a ti elképzelésetek hibás.


Nyugodtan szülhet a nő még egy gyereket. Attól még nem lesz túlnépesedés.


Az már más kérdés, hogy csak szimplán nem akar még egy gyereket, ez jó álca/indok a kibúvásra.


Amúgy ritka szar egykeként felnőni, erre is gondolhatna a szeretőd.

2015. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A hülye logikán túlhaladva...Ha ennyire szerettek beledumálni egymás életébe,miért is nem hozzád ment feleségül?
2015. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, de a túlnépesedeés nem az, hogy MO-on egy párnak egynél több gyereke lesz, hanem hogy a fejletlen országokban 8-10 van egy-egy családban, és méghozzá majdnem mindben.


Ha MO-on - meg a fejlett országoban nem születik egyáltalán gyerek, az sem változtat a túlnépesedésen, mert a világ másik végén még attól ész nélkül szaporodnak. És egy tinikori ötlet miatt ragaszkodni ilyen butasághoz elég éretlen egyéniségre vall.


A kérdésed másik részére meg csak annyit modhatok, hogy ha bárki kivülálo bele akarna szólni abba, hogy nekünk hány gyerekünk legyen, az többet be nem tenné a lábát a lakásunkba.

Ez KIZÁRÓLAG két emberre tartozó téma, ha a barátnöd nem akar többet, akkor ö rendezze le a férjével.

Mellesleg 38 évesen még böven nincs a kapuzárási idöszakban egy férfi és elvileg teljesen normális igény ilyenkor akarni gyereket, ez az optimális "apakor".

2015. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Korábban kavargattunk,de nem a szeretőm.

De őt szeretem a mai napig is a legjobban,mint embert.


Mondtam is neki,ha kell akkor "neki adom" az én 1 gyerekemet,és szüljön 2.at,de azt mondta ő nem akar,mert hű akar lenni az elveihez,és nem akarja,hogy én ilyen áldozatot hozzak miatta.

Másrészt most is van elég gondja a kicsivel,pedig gyakran segítek neki,pl vigyázok a gyerekre,ha úgy van.


De én úgy látom,hogy nekem már nem lesz saját gyerekem.

Ezért is ajánlottam fel neki ezt.


Tudom,hogy ez egyeseknek fura,de mi így gondolkodunk.

Szerintünk fontos,hogy ne csak lakjuk a Földet,hanem vigyázzunk rá.

2015. dec. 4. 15:13
 10/28 anonim ***** válasza:
Atyaég! Akkor a logikát nem értem, csak az érzelmeket.
2015. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!