Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Foglalkoznátok olyan baráttal,...

Foglalkoznátok olyan baráttal, aki egy csaj miatt 1 évre megfeledkezik rólatok?

Figyelt kérdés
Ő nem keresett, én hívtam de sose ért rá. Most, hogy szétmentek meg teper, hogy mekkora barátok vagyunk. Mindenképpen találkozzunk. Szerintetek? 24/F
2015. dec. 5. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, elküldeném az anyjába.
2015. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akkor nem tartott annyira fontosnak mint a lányt, de most pedig próbál javítani a kapcsolatotokon, vagy mert rákényszerül és kell neki valaki vagy mert megbánta.

Neked kell eldöntened, hogy megtudod e ezt bocsájtani és kockáztatni, hogy feltehetőleg újra megteszi e.

Szép napot!

2015. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes kérdés.Ha egy barát szerelmes lesz hajlamos egy kicsit elfelejteni a barátait de nem ráz le! Az hogy teljesen a felejtés homályába rakott az gáz. Legközelebb ha összejön valakivel dettó ez lesz.Ez nem barát ez egy érdek ember akinek akkor kellesz csak ha egyedül van.Én leráznám mint a sz@rt.
2015. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekkori barátom, 3-év kihagyást nézett el.

Amikor felkerestem,az első kérdése az volt hogy minden rendben van e?

S nem feszegette a miérteket.

Hozzáteszem ez egy 30-éves barátság.

2015. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Először elhitetném vele hogy foglalkozok vele, utána eljátszanám azt amit ő, hagynám a fenébe.
2015. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt barátom, én is kicsit kevesebbet taliztam a barátaimmal és nyilván olyankor amikor a sráccal voltam nem tudtam mindig visszaírni. De ugyanúgy tartottam a barátaimmal a kapcsolatot, és így is találkoztunk, csak keveset.

Ha teljesen le vagy rázva olyankor, amikor van valakije, akkor nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele! Nekem is volt ilyen barátom, nem néztem el neki, már nem is beszélünk.

2015. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2015. dec. 10. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus sztori.. Hányan eljátsszák ezt.. :) Nem szívlelem az ilyeneket..
2016. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!