Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm a szerelmemet húzta az osztályban a karácsonyi húzáson.Meg is kérdezte egy másik lány tőle,hogy nem akarja-e elcserélni velem,mert nekem ez nagyon fontos lenne és nagyon örülnék neki...erre a reakciója egy elég erős kiakadás volt..hogy már nem cseréli el,mert már kb. 1 hete volt a húzás és már kitalálta meg minden...már nem azért,de ha elcserélte volna arra,akit én húztam,annak ugyanúgy tudta volna azt adni...nem igaz,hogy nem képes ennyire,ha már a barátnőm,hogy örömöt szerezzen nekem és elcserélje..sajnos számoltunk vele,hogy úgyse cseréli el,mert olyan a személyisége,hogy nem nagyon számítottunk semmi reményre.Csak gondoltam talán megérti a helyzetemet...de egyáltalán nem.Mit csináljak?Menjek oda és kérjem meg én és olvassak be neki,hogy mekkora szemét vagy inkább hagyjam és törődjek bele és legyek szomorú és közben pedig mérges rá??Köszi előre is a válaszokat.

2015. dec. 7. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem veszel külön ajándékot annak a fiúnak?
2015. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért,mert annak adsz ajándékot,akit húztál. :/
2015. dec. 7. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
De gondolom nem tilos húzáson kívül ajándékot venni egymásnak, szerintem senki nem fog neked szemrehányást tenni emiatt.
2015. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kicsit sem nézne hülyén rám,ha csak úgy random adnék neki ajándékot o.O :'D Én is furcsállnám,ha valaki csak úgy adna nekem..egyből leesne neki a szitu :D
2015. dec. 7. 22:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk,a fiú tud róla,hogy a szerelmed?
2015. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell ebből ügyet csinálni, meg besértődni rajta. Én sem tenném meg neked ezt a cserés szívességet, akármennyire szeretnélek. Az becsapás, az hazugság, ha elcseréled, és az úgy már nem ér, nem olyan jó, nem igazi, hazug, becsapni az egész osztályt, hogy te őt húztad, és lelkiismeretfurdalás, bakker. Én ezt nem tenném. És hogy ezért megharagudj a barátnődre, ez nonszensz. Ez nekem fájna, hogy ilyet várnál el tőlem, és még be is sértődnél azon, ha nem teljesítem. Hazugságot nem lehet senkitől elvárni, és nem uralkodhatsz az embereken. Elvileg ő meg a barátnőd, akit szeretsz, és tiszteletben kéne tartanod a döntését. -Szerintem -
2015. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"már nem azért,de ha elcserélte volna arra,akit én húztam,annak ugyanúgy tudta volna azt adni"

Tényleg? Olyan vacak ajándékot talált ki, hogy bárkinek odaadhatná? Ne már.

Szerintem jogosan akadt ki, mert kihúzott valakit, gondolkodott a dolgon, kitalált egy valószínűleg személyes, jópofa ajándékot neki, lehet, már el is készült vele/megvette.


Ha a sráccal jó kapcsolatban vagytok, akkor készíts neki is ajándékot. Nem kell az osztálykarácsonyon, mindenki előtt odaadnod neki (az tényleg fura lenne, ha két embert ajándékozol meg, amikor elvileg a húzásról szól a dolog), akár meg is beszélhettek szünet elejére egy találkozót, ahol megajándékozod, biztos örülni fog neki.


Ha meg nem vagytok olyan jó kapcsolatban, hogy elhívd teszem azt december huszadikán egy kávéra, hogyan szerettél bele?

2015. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,vegyél neki ajándékot, hogyha szeretnél, ozt cső; ha nem lesz utána semmi, na bumm, akkor ennyi, akkor sincs semmi baj, ez egy játék, próbáld már meg élvezni; szerintem tök aranyos, hogy gondoltál rá; és attól sem dől össze a világ, hogyha nem jön össze semmi. De komolyan:) Ha késztetést érzel, hogy adjál neki valamit, és van is rá lehetőséged, akkor miért ne adnál, miért akadályoznád, gátolnád önmagadat? Ha neked az jól esik, meg hogy örömet okozz neki, akkor just do it!:D
2015. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem a barátom :D Szóval nem tud róla,hogy szerelmes vagyok belé,bár lehet sejti,illetve elég valószínű,hogy kölcsönös a dolog. :) Viszont az,hogy a barátnőm, kihúzott valakit,és aztán elcseréli és az kamu akkor már,mert,hogy eredetileg nem is őt húzta...hát elmondanám,hogy kb.4x húzott újat és először is ezt a fiút húzta ki csak bekamuzta,hogy saját magát húzta..ennyit arról,hogy neki annyira fontos lenne és ő nem hazudott.A másik meg,hogy nem személyeset talált ki,mert alig ismeri a fiút,ellentétben velem,mert én tudnék adni neki személyes ajándékot.

Nem azt mondom,hogy kötelező kicserélni,de ha én lettem volna a helyébe,100%,hogy megteszek egy ilyen kis semmiséget a barátnőmnek...neki édes mindegy,hogy őt húzta-e vagy sem,mert nincsenek közeli kapcsolatban,viszont nekem nem éppen mindegy,és ezt ő is tudja.Ha pedig megajándékoznám csak úgy...tényleg egyből leesne neki,hogy tetszik nekem és hülyének nézne azt meg nem szeretném..szóval mindegy most már,de azért köszi a válaszokat. :)

2015. dec. 8. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
na, végül összejöttél a fiúval? Vettél neki ajándékot külön?
2018. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!