Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek 1 ilyen osztállyal?

Mit kezdjek 1 ilyen osztállyal?

Figyelt kérdés
16f vagyok. Az osztályba mindenki oltogat mindenkit, főleg engem de durván... szinte csak ezért járnak be. Es van 1 haverom az se kedves inkább csak kevésbé bunko. En 8 évig olyan osztályba jártam amiben mindenki joba volt mindenkivel. Suliváltáson gondolkodok mivel ilyen rossz,gyenge,bunko osztályt még nem láttam.
2015. dec. 7. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menekülj el, inkább vedd fel a kesztyűt és vágj vissza. Valamelyik hülye ezt elkezdte és most úgy látszik, ez a menő, hogy egymást oltogatják, megtalálják a másik gyenge pontját. Ha rád mondanak valamit, nevess csak rajta és vágj vissza viccesen, de keményen.

Egyébként ez pszichológia, hogyha valaki a másikat szidja, teszi nevetség tárgyává, azzal nagyon nagy bajok vannak, a saját gyengeségéről tereli így el a figyelmet.

Mindenkinek van gyenge pontja, találd meg és vágj vissza, amikor majd a bunkókon nevet mindenki, hidd el, hogy le fognak rólad szállni.

2015. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
A legkéményebb faxagyereket a folyosón verd szét váratlanul , ezt legalább 9-10-szer maximum , és akkor már nem fognak keménykedni veled . Ha nem vagy erőszakos , akkor azt csináld amelyet az 1. válaszoló írt .
2015. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok fogyatékos. Ne törődj velük. Ha ilyen van, ne reagálj. Ne legyél szánalmas akaratosan.

Válthatsz de inkább ne sulizz fél év és népírtás.

2015. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
(1.nek) ha nekem mondanak valamit azon 10 en nevetnek a ha en visszaszólok "hat ennek meg mi baja van" valasz jon rá vagy csak nevetnek rajtam. Es nem is fokent a fiukkal van baj mert azokkal max leverjuk de a lányok... ők adják igazándiból a fiuk alá lovat... es nincs az hogy osszefognánk páran és kiálnánk a "barátunk" mellett hanem ha mar 3-4 en oltják akkor jön még 1 és mond valami vicceset. <- ez volt a "legjobb" barátom az osztályból.
2015. dec. 7. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden iskolában ilyenek,én is azt hittem a volt osztályomtól nincs rosszabb ,de van... A fiatalok mindenütt egyre szemetebbek.
2015. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!