Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok ember vagdossa magát nem...

Sörös Norbert kérdése:

Sok ember vagdossa magát nem tudom én nem tudok kárt tenni a testembe szerintetek ez baj vagy nem mert mindenki a környezetembe vagdossa magát. Most mi a normális ebbe a világba?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

wtf

ez most kamu kérdés?

ha a barátaid a kútba ugranak te is beleugrasz?

2015. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
normális ember nem vagdossa magát, ahhoz valami lelki nyomoréknak kell lenni
2015. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez valós kérdés akkor mielőbb kérj szakember segítséget. Mert ha ismersz olyan embereket, akik vagdossák magukat és ezzel menőznek is, és te ezt még divatnak is tekinted. Hát akkor veled és velük is baj van. Azok akik vagdossák magukat és nagyoskodnak vele, azok nagyon súlyos problémákkal rendelkeznek, olyannal amelyet még a szakember segítségével se lehet teljesen gyogyítani.
2015. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki vagdossa magát az tényleg lelki,mentálisan beteg!!

Sajnálom,hogy a környezetedben mindenki vagdossa magát,szerintem menekülj onnan!!!

Rohadtul nem normális dolog,nem is értem,hogy neked hogy juthat az eszedbe,hogy normális?

2015. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"én nem tudok kárt tenni a testembe szerintetek ez baj"


Szerintem ennél természetesebb igénye aligha lehet az embernek.

2015. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!