Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan magyarázzam ki magam...

Hogyan magyarázzam ki magam ebből?

Figyelt kérdés

Nem vagyok büszke rá, de tegnap este nagyon berugtam. De tényleg rengeteget ittam, majd írtam az egyik barátomnak. Azt írtam neki, hogy gyereket akarok tőle és hogy vegyen nekem két kecskét mert nem szeretem a sajtot :D

Hogyan tudnám neki magmagyarázni ami történt? Sajnos nagyon elítéli azokat akik isznak :/

17l


2015. dec. 12. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd, hogy beteptel es azert irtad.
2015. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy csak vicceltél.
2015. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy bagyon sajnálos csak elszaladt veled a ló. Így a legtisztább...vagy hauudj..
2015. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mond neki,hogy ez az igazság,te így gondolod,semmi bajod ,tagadd ,hogy valahais részeg voltál. 😂
2015. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elítéli azokat akik isznak, akkor ne mond meg neki, hogy ittál, hanem mond azt, hogy amit írtál az mind igaz. Azokat csaknem ítéli el akik gyereket szeretnének tőle.
2015. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. dec. 12. 21:33
 7/7 anonim válasza:
Mivel az őszinteség erkölcsi érték, emellett pragmatikusan nézve "nem is éri meg" olyan kapcsolatokat éltetni, amik csak hazugság útján maradnak meg, így: Légy őszinte. Ha akkora tróger, hogy emiatt "elítél", ráadásul mérvadóan, akkor jobb is lenne (talán), ha hanyagolnátok egymást. De ha az őszintétlenséget választod (és az elhallgatás, szándékoltan-történő-félrevezetés-információk-titkolása-által is az), akkor nekem nem (/sem) kellenél.
2015. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!