Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet barátkozni?

Hol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Ha az ember tényleg csak barátokat keres, hol nézelődjön?? A munkahely kilőve, mert amikor én vagyok szabadnapos, akkor ők nem és fordítva.

2015. dec. 12. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl itt az oldalon :D
2015. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresd hasonló érdeklődésű emberek társaságát.
2015. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát jó! Kipróbálom! :D Van itt olyan fiú /lány aki kb 25-30 év közötti? Én lány vagyok, 28 éves, és szeretek utazgatni, moziba járni, koncertekre járni ,olvasni, szeretem az állatokat. Röviden kb ennyi. :)
2015. dec. 12. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

31f, szeretem az állatokat, a jazzt, moziba évtizedenként 1x jutok el és nálam az utazgatás általában a tömegnyomort jelenti a buszon, de amúgy szeretek utazni. :D

Kissé introvertált vagyok, szeretem az elborult filmeket meg az animéket, szeretem a szürrealizmust.

2015. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

keress olyan programokat, ami téged érdekel, ott valószínűleg lesz egy csomó hasonló érdeklődésű ember, akikkel össze lehet barátkozni. persze nem egyszerű, de azért nem is lehetetlen. így látatlanban ilyen sablon dolgok jutnak eszembe, mint a konditerem, vagy tánciskola.


téged milyen dolgok érdekelnek, hány éves vagy, milyen nemű? ez sokat segíthet közelebbi tippeket adni.

2015. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló dolgok érdekelnek engem is, ha gondolod, írj:) 25/L
2016. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!