Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjem így újra?

Hogyan kezdjem így újra?

Figyelt kérdés

Egy idegen városba jöttem dolgozni, már egy éve. Azelőtt soha nem jártam még itt, de még csak a környéken sem. Ebből következik, hogy 0 ismerősöm volt.


Most, egy év elteltével sem sokkal jobb a helyzet. A kollégáim mind 30-hoz közeli, vagy afölötti, családos emberek. Kvázi nem az én korosztályom.


Mivel nagyon sokat voltam a munkahelyen, magánéletre nem jutott időm. Egyetlen barátot sem sikerült szereznem egy év alatt, és nem is tudom, hogy hogyan tudnék. A párkapcsolat kérdést meg ne is említsük.

Gondolkodtam rajta, hogy ha eljárok kondiba, akkor talán kicsit jobb lesz a helyzet, de benne van az is, hogy nem.

Fogalmam sincs, hogy 7-16 munkaidő mellett, huszonévesen hogyan tudnék korombeli barátokat szerezni egy Budapest közeli, csendes kisvárosban.


2015. dec. 13. 09:48
 1/2 anonim válasza:
Próbáld felkeresi a régi barátaidat ha lehetséges,konditermekben,szórakozóhelyeken meg ilyen intézményekben :)
2015. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A régi barátaim majdnem pontosan 300 km-re vannak tőlem.
2015. dec. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!