Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, de már 1 hete haragban vagyunk. Elhanyagoltam egy másik lány miatt ezért ő is majd azt mondta ellököm magamtól és hogy így semmi értelme?? Beszéljek vele személyesen? Mit mondjak neki?

2015. dec. 13. 19:23
 1/6 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen sőt van is, de szerintem a személyes a legjobb és próbálj vele mindent bepótolni menjetek el olyan helyekre ahova együtt jártatok!! Idézzétek fel a régen történt dolgokat és egy forró csoki társaságában beszéljétek meg! :)
2015. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat jo lenne de suli idobe nem engedik nagyon sehova de reggel egy busszal jarunk.
2015. dec. 13. 20:24
 3/6 anonim válasza:
Akkor beszélj vele a buszon, most amúgy sincs egyébként suli. Rosszban vagytok még?
2015. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a harag rossz tanácsadó, ne hanyagoljátok egymást. az semmi jóra nem vezet, ha csak magatokban fortyogtok és agyaltok rajta, hogy a másik mit miért csniált, hogyan gondolta és mi lenne rá a jó válasz, stb.

BESZÉLJETEK! a kommunikáció egy csomó konfliktusra segít megoldást találni EGYÜTT!

2015. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ő a legjobb barátnőd, akkor megértő, nem pedig sértődő. Ezen érdemes elgondolkodni. Egyébként ezt a haragban vagytok dolgot hogy érted? Csak ő haragszik? Vagy te is amiatt, hogy ő haragszik? Érdemes személyesen beszélni vele.
2016. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azota minden jo koszonom :)
2016. ápr. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!