Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik lány és...

Szerintetek létezik lány és és fiú barátság? Mik a tapasztalataitok? 18/L

Figyelt kérdés
Lányok, voltatok már úgy, hogy beleszerettetek egy fiúbarátotokba, aki viszont mást szeretett? Mert én most igen. 2Éve barátok vagyunk, és egyben osztálytársak. Most az éven szerettem belé. Nem tudta, h szeretem. Elmondta, h nagyon-nagyon tetszik neki egy lány, és ő is a lánynak, és össze fognak jönni, erre meg hirtelen kiejtettem azt, hogy féltékeny vagyok. Teljesen meglepődött. Azt mondta, h szeressek ki belőle. Igyekszem, de nem megy. Ugyanúgy maradtunk barátok, viszont minden nap hallhatom, h mennyire jól megy minden a lánnyal, Grétával. Megőrülök a féltékenységtől, mikor tudom, h leveleznek, és beszélgetnek sokat.
2015. dec. 18. 20:29
 1/6 anonim válasza:
Fiúként vagyok hasonló helyzetbe, tudom mit érzel. Van 1 lány aki tetszik, de számára csak szimpatikus vagyok. Lehetne több, de ő másokkal ismerkedik. Napi szinten látom hogy mással nagyon jól elvan és ez rossz érzés. Amit tenni tudtam az hogy elmondtam neki hogy mit érzek, így valamivel könnyebb lett, de a tudat akkor is zavar hogy van esélyem de ő mással akar ismerkedni/ járni. Vagy megpróbálod elfelejteni, ami elég nehéz lesz ha naponta látod, vagy te próbálsz megtenni érte mindent. Ha esetleg jobban megismered lehet hogy nem tetszik majd annyira.. A fiú lány közötti barátság pedig szerintem ilyen esetbe nincsen. Ha tetszik neked akkor többet akarsz mind barátság.
2015. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira jóba vagyunk, hogy a féltestvérének tekint. Én meg úgy teszek, mintha örülnék annak, h összejön Grétával.
2015. dec. 18. 20:44
 3/6 anonim válasza:

én pedig lány ként írok..

van egy fiú, nem egészen 1 éve beszélünk...imádom, nagyon jó barát, bármiben számíthatok rá, tényleg..

beleszerettem...nem tudok neki mit csinálni...

ő is szerelmes, sőt járnak is a lánnyal. nekem fájt..de túltettem magam rajta...már nem szeretem ÚGY...

tudja, hogy szerettem...tud mindent..és azóta sokkal erősebb a kapcsolatunk és még bármikor számíthatok rá és ő is rám:)

egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem fiú-lány között NINCS barátság..

2015. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

lányként, bocsánat..

előző voltam

2015. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én fiúként írok.

Igen, létezik, két lánybarátom is van, és egyikünk se akar többet a másiktól.

22/F

2015. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 harkow válasza:
persze letezik.
2016. febr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!