Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőmmel kezdünk eltávolodni egymástól?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem a középiskolát, a legjobb barátnőmmel egyre inkább kezdünk eltávolodni egymástól (külön osztályba járunk). Bármikor hívom valahova valamilyen indokkal sose akar eljönni velem. Nagyon visszahúzódó vagyok, alig vannak barátaim, ő az egyik aki nagyon fontos nekem. Az üzeneteimre sem szokott válaszolni jóformán meg sem nézi őket. Arra is gondoltam, hogy esetleg szégyell. Szerintetek mit kellene tennem?

2015. dec. 18. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mondd el, hogy te ezt hogy látod. Nem azt mondom, hogy vond kérdőre, de megkérdezhetnéd a véleményét.
2015. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én általánosba egyik suliból a másikba mentem, és én is eltávolodtam a barátnőmtől +Még anyám nem is nagyon akarja, hogy találkozzunk.
2015. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tégy semmit, valószínű neki mar fontosabbak lettek az új barátai az új osztályból. Próbálj te is találni új barátokat, ez az amit tehetsz. De öt sem kell elfelejteni, majd jelentkezik ha akar és akkor viselkedj vele úgy mint egy regi baráttal.

Velem is volt ilyen. De miután kijártuk a középiskolát ujra elkezdtünk többet találkozni a gyerekkori barátnőmmel, utána mindig voltak időszakok amikor nem találkoztunk majd ujra igen. Mindez mar 20 éve tart és még mindig jo barátnők vagyunk. Ha ilyen jo a viszonyok mint nekünk, akkor ti is barátnők maradtok sokáig.

2015. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!